Torebka od Fendi przeżywa renesans dzięki "And Just Like That..."
Fot. Gotham/Getty Images
o tym się mówi!

Torebka od Fendi przeżywa renesans dzięki "And Just Like That..."

Jakie inne rzeczy fani serialu wyszukują najczęściej?

Wiktoria Oskroba 20 lipca 2023 16:30
Torebka od Fendi przeżywa renesans dzięki "And Just Like That..."
Fot. Gotham/Getty Images

Oddani fani z sentymentem śledzą dalsze losy głównej bohaterki bohaterki, Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek w najnowszej produkcji HBO Max, "And Just Like That...". To, co nas przyciąga, to nie tylko fabuła będąca kontynuującą serialu "Seks w wielkim mieście" i jego filmowych sequeli, ale niezwykłe kostiumy bohaterek, które zdefiniowały modowy styl lat 90. i 2000. Wiele z elementów ich garderoby na przestrzeni lat stały się wręcz kultowe, a niektóre z nich nawet teraz są gorącym modowym hitem. Nie dziwi więc, że fanki serialu koniecznie chcą stać się posiadaczkami torebki noszonej przez Carrie.

ZOBACZ TAKŻE: Plejada gwiazd na polskiej premierze filmu „Barbie”!

Sarah Jessica Parker na imprezie z okazji 25-lecia modelu Baguette od Fendi w 2022 roku

Torebka od Fendi przeżywa renesans dzięki
Fot. Sean Zanni/Getty Images

Dzięki serialowi "And Just Like That..." model "baguette" od Fendi znów jest megapopularny

Za sprawą serialu "And Just Like That..." wiele modomaniaczek przypomniało sobie o spektakularnym stylu Carrie Bradshaw i znów megapopularne stały się uwielbiane przez główną bohaterkę torebki od Fendi. Model Baguette istnieje już od ponad 25 lat i, zwłaszcza ostatnio, cieszy się wielkim zainteresowaniem. W 3. odcinku drugiego sezonu bohaterka, w którą wciela się Sarah Jessica Parker pojawiła się z różowym, cekinowym modelem z limitowanej edycji Fendi, zaprojektowanej specjalnie dla produkcji HBO Max. Internet natychmiast oszalał na jej punkcie, bo wyniki wyszukiwania popularnej torebki wzrosły o 170 procent na samym Pintereście!

Torebka od Fendi przeżywa renesans dzięki
Fot. James Devaney/Getty Images

Rzeczy noszone przez Carrie Bradshaw w serialu "And Just Like That..." biją rekordy popularności

Torebka od Fendi to nie jedna rzecz, która zyskała ostatnio na popularności. Wśród elementów garderoby Carrie Bradshaw, które pokochały internautki są także kultowe niebieskie szpilki od Manolo Blahnik. To w nich bohaterka wzięła ślub z Mr Bigiem w serialu "Seks w wielkim mieście". Carrie ponownie pojawiła się w nich w nowym serialu. Model Hangisi ze sprzączką wysadzaną kryształkami niezmiennie wzbudza zachwyt. Do tego stopnia, że liczba wyszukiwań hasła w Google ostatnio wzrosła aż o 599%!

Niezmiennie w stylizacjach bohaterek obecne są znane luksusowe marki, jak Chanel, Valentino czy Vivienne Westwood, której suknię wybrała Carrie na swój ślub. Niecierpliwie czekamy na kolejne odcinki i kolejne spektakularne stylizacje bohaterek "And Just Like That..."!  

Torebka od Fendi przeżywa renesans dzięki
Fot. Gotham/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.