małgosia-socha-dla-marki-apart
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Święta pełne magii. Niezwykła kampania Apart

W tę niezwykłą podróż zapraszają Małgorzata Socha, Anna Lewandowska i Julia Wieniawa

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 listopada 2021 11:35
małgosia-socha-dla-marki-apart
Fot. materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia rządzą się swoimi prawami - czas płynie wtedy inaczej, świat wydaje się piękniejszy, a ludzie milsi... Trochę jak w alternatywnej rzeczywistości, a trochę jak w bajce. Nic dziwnego, że często w Święta urządzamy sobie sentymentalne wycieczki do czasów dzieciństwa, kiedy życie było pełne codziennej magii, beztroski i błogiego nicnierobienia.

Apart w swojej najnowszej kampanii na Święta 2021 pełnymi garściami czerpie z tych skojarzeń. Efekt jest niezwykły!

Punktem wyjścia były trójwymiarowe kartki świąteczne, które niektórzy z nas pamiętają z dzieciństwa. Po ich otwarciu naszym oczom ukazywał się świat rodem jak z bajki, do którego od razu miało się ochotę wejść. Te obrazy były zazwyczaj trochę rozmazane, pastelowe, trochę nieokreślone, ale przez to właśnie bardzo atrakcyjne i magiczne.

Autorem strony wizualnej kampanii jest Igor Kubik, znakomity artysta i absolwent warszawskiej ASP. Przez kilka tygodni ręcznie malował przepiękne ilustracje, które później posłużyły do stworzenia imponującej scenografii. Zrealizowane tam przez Marcina Tyszkę filmy i zdjęcia właśnie możemy oglądać - robią ogromne wrażenie! Szczególnie że naszymi przewodniczkami po tym bajkowym świecie są trzy niezwykłe kobiety - Małgorzata Socha, Anna Lewandowska i Julia Wieniawa.

Każda z bohaterek zabiera nas w inne miejsce. Nie realne, raczej wyobrażone. Te scenerie łączy jedno - we wszystkich widać, słychać i czuć Święta.

Małgosia przenosi się w pełne świątecznego nastroju miejskie pejzaże, z rozświetlonymi witrynami sklepowymi, z przepięknymi ozdobami, z zatłoczonym lodowiskiem na głównym placu, na którym akurat ktoś się komuś oświadczył, z ulicą, którą przejeżdża samochód zapakowany prezentami. A Małgosi udaje się spotkać Świętego Mikołaja, od którego dostaje prezent. Anię zastajemy w ciepłych i przytulnych wnętrzach domu, w którym stoi wielka udekorowana choinka i stos prezentów. Julia natomiast wybrała się w spowite śniegiem góry. Przygląda się rozgwieżdżonemu, nocnemu niebu, a w tle migoczą światła z oddalonej górskiej chatki. Bajka... Nic dziwnego, że śnieg w dłoniach Julii zmienia się w skrzący się diamentami pierścionek.

Bo przede wszystkim o biżuterię tu przecież chodzi. Apart po raz kolejny udowadnia, że w tej dziedzinie nie ma sobie równych.

Materiał powstał z udziałem marki Apart

TAGI #Apart

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.