Jaka symbolika kryje się za pięknymi nowościami?

Redakcja Viva! 18 października 2021 14:05

Podróże są nieodłącznym elementem naszego życia. Stanowią źródło radości i energii, są przez nas często bardzo wyczekiwane. To co odległe, niecodzienne i różnorodne fascynuje nas od wieków. Spełniamy marzenia odkrywając najdalsze i najbardziej tajemnicze części naszej planety. Kolekcja Etno polskiej marki biżuterii Lilou to egzotyczne, energetyczne projekty biżuterii o wyrazistych detalach i stylu. To talizmany składające się ze zdobionych okręgów i symbolizujące energię oraz moc jaką niesie poznawanie świata i kultur.

ZOBACZ TAKŻE: Szukasz stylowej torebki? Zobacz najnowsze modele polskiej marki Lilou!
 

Kolekcja Etno od Lilou: kolczyki, bransoletki, pierścionki


„Dzieciństwo spędziłam w Afryce, dlatego styl etno, który wiąże się z egzotyką i łączy swobodnie miejsca i epoki jest mi szczególnie bliski. Podróżując po świecie obserwuję różnorodność kultur, spotykam się i rozmawiam z ciekawymi ludźmi. Tworząc kolekcję Etno chciałam, aby składała się z wyrazistych i różnorodnych modeli biżuterii, które można ze sobą dowolnie łączyć”, zdradziła Magdalena Mousson-Lestang, twórczyni marki Lilou.


Nowa odsłona kolekcji to dwa modele spektakularnych kolczyków oraz bransolety i pierścionki w pięciu oryginalnych wzorach, które można miksować i łączyć w zestawy. Grawerunek doda im osobistego charakteru. W zależności od stylu i nastroju, możemy tworzyć kompozycje, które pokocha zarówno minimalistka, jak i fanka stylu boho. Kolekcja wykonana jest z mosiądzu pokrytego 18-karatowym żółtym i różowym złotem lub srebrem próby 925. Dostępna w butikach Lilou w całej Polsce oraz na www.lilou.pl
 

1/7
Kolekcja Etno Lilou 8
Copyright @mat. prasowe
1/7

Biżuteria Lilou: kolczyki ETNO II pozłacane 259 zł

2/7
Kolekcja Etno Lilou 7
Copyright @mat. prasowe
2/7

Biżuteria Lilou: kolczyki ETNO II posrebrzane, 259 zł

3/7
Kolekcja Etno Lilou 6
Copyright @mat. prasowe
3/7

Biżuteria Lilou:  kolczyki ETNO I pozłacane 259 zł

4/7
Kolekcja Etno Lilou 5
Copyright @mat. prasowe
4/7

Biżuteria Lilou: kolczyki ETNO I posrebrzane, 259 zł

5/7
Kolekcja Etno Lilou 4
Copyright @mat. prasowe
5/7

Biżuteria Lilou: bransolety ETNO, od 129 zł

6/7
Kolekcja Etno Lilou 10
Copyright @mat. prasowe
6/7

Biżuteria Lilou: pierścionki ETNO, od 99 zł

7/7
Kolekcja Etno Lilou 9
Copyright @mat. prasowe
7/7

Biżuteria Lilou: pierścionki ETNO, od 99 zł

TAGI #Lilou #shopping

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.