Zainspirujcie się letnimi kreacjami gwiazd!

Sabina Zięba 11 czerwca 2018 13:30

Na sugestię komitetu producentów teatralnych od 1947 roku przyznawane są nagrody Tony, czyli teatralny odpowiednik Oscarów. Choć pierwotnie honorowano nimi jedynie twórców wystawiających na Broadwayu w Nowym Jorku, teraz mogą się nimi cieszyć i inni artyści. 

Co roku medale wręczane są w wielu kategoriach, np. dla najlepszej sztuki dramatycznej, najlepszego musicalu, najlepszych kostiumów czy ról pierwszo lub drugoplanowych. Tym razem podczas gali, która odbyła się 10 czerwca, wśród wyróżnionych znaleźli się m. in. Tony Shalhoub i Andrew Garfield, a za najlepszą sztukę teatralną uznano dzieło „Harry Potter i przeklęte dziecko”. 

Na czerwonym dywanie do zdjęć pozowało wiele aktorów znanych z pierwszych stron gazet, a także... Anna Wintour! Zobaczcie w naszej galerii, kto wyglądał najlepiej!  

1/8
Copyright @East News
1/8

Amy Schumer nominowana była w kategorii „Najlepsza aktorka w sztuce teatralnej”, lecz niestety musiała obejść się smakiem. Była jedyną gwiazdą wieczoru, która zdecydowała się na czarną kreację. Pochodziła ona z atelier Brandona Maxwella.

2/8
Copyright @East News
2/8

Sara Bareilles to amerykańska wokalistka, kompozytorka i pianistka, która na gali miała jedną z najpiękniejszych kreacji w pięknym musztardowym kolorze. Był to projekt J. Mendel.

3/8
Copyright @East News
3/8

Carey Mulligan, znana głównie z filmu „Wielki Gatsby”, wybrała delikatną dziewczęcą sukienkę Giambattista Valli w drobne kwiaty.

4/8
Copyright @East News
4/8

Andrew Garfield, który w ubiegłym roku zrobił wrażenie grając główną rolę w „Przełęczy ocalonych”, tym razem zdobył nagrodę Tony jako „Najlepszy aktor w sztuce teatralnej”.

5/8
Copyright @East News
5/8

68-letnia Anna Wintour przybyła na galę w wesołej sukni od Prady. Prawda, że ją odmłodziła?

6/8
Copyright @East News
6/8

Bee Shaffer to córka Anny Wintour, która realizuje się jako producentka filmowa. Na tę okazję wybrała projekt Alexandra McQueena.

7/8
Copyright @East News
7/8

Rachel Brosnahan to amerykańska aktorka, która wystąpiła m. in. w serialu „House of Cards” oraz „The Marvelous Mrs. Maisel”, za co została nagrodzona Złotym Globem. Na gali pokazała się w florystycznym projekcie Dolce & Gabbana.

8/8
Copyright @East News
8/8

Kerry Washington, czyli amerykańska aktorka filmowa, pozowała do zdjęć w kostiumie Versace z naszytymi kryształkami.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.