Olszówka, Ferenstein, Sworowska... Kto wyglądał najlepiej?

Sabina Zięba 5 kwietnia 2018 13:00

W środowy wieczór 4 kwietnia miesięcznik Twój Styl po raz kolejny uhonorował Kobietę Roku, którą tym razem została małżonka Jerzego Owsiaka, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Gala ta organizowana jest corocznie od 1991 roku, a w ubiegłych latach nagroda Złotego Wawrzyna (czyli specjalnie zaprojektowana broszka) trafiła m. in. do Jolanty Kwaśniewskiej, Anny Dymnej, Martyny Wojciechowskiej czy Doroty Wellman. Zobaczcie, kto tym razem pojawił się na wydarzeniu!  

1/7
Copyright @East News
1/7

Karolina Ferenstein-Kraśko zachwycała w eleganckiej stylizacji w kolorach ziemi.

2/7
Copyright @East News
2/7

Edyta Olszówka zdecydowała się na pudrowo różowy zestaw, jednak do tak oryginalnej ołówkowej spódnicy lepiej wyglądałaby zwykła bawełniana klasyczna koszula.

3/7
Copyright @East News
3/7

Hanna Gronkiewicz-Waltz

4/7
Copyright @East News
4/7

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

5/7
Copyright @East News
5/7

Lidia Popiel

6/7
Copyright @East News
6/7

Bogna Sworowska była najlepiej ubraną kobietą na gali. Zachwyciła w klasycznym kobiecym garniturze, a uwagę w stylizacji głównie zwróciła niezwykła torebka Louis Vuitton.

7/7
Copyright @East News
7/7

Katarzyna Kolenda-Zaleska zdecydowała się na najmodniejsze okrycie tego sezonu, czyli płaszcz w kratę. Jednak czerwone buty Gucci nie do końca pasują do reszty.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.