Olszówka, Ferenstein, Sworowska... Kto wyglądał najlepiej?

Sabina Zięba 5 kwietnia 2018 13:00

W środowy wieczór 4 kwietnia miesięcznik Twój Styl po raz kolejny uhonorował Kobietę Roku, którą tym razem została małżonka Jerzego Owsiaka, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Gala ta organizowana jest corocznie od 1991 roku, a w ubiegłych latach nagroda Złotego Wawrzyna (czyli specjalnie zaprojektowana broszka) trafiła m. in. do Jolanty Kwaśniewskiej, Anny Dymnej, Martyny Wojciechowskiej czy Doroty Wellman. Zobaczcie, kto tym razem pojawił się na wydarzeniu!  

1/7
Copyright @East News
1/7

Karolina Ferenstein-Kraśko zachwycała w eleganckiej stylizacji w kolorach ziemi.

2/7
Copyright @East News
2/7

Edyta Olszówka zdecydowała się na pudrowo różowy zestaw, jednak do tak oryginalnej ołówkowej spódnicy lepiej wyglądałaby zwykła bawełniana klasyczna koszula.

3/7
Copyright @East News
3/7

Hanna Gronkiewicz-Waltz

4/7
Copyright @East News
4/7

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

5/7
Copyright @East News
5/7

Lidia Popiel

6/7
Copyright @East News
6/7

Bogna Sworowska była najlepiej ubraną kobietą na gali. Zachwyciła w klasycznym kobiecym garniturze, a uwagę w stylizacji głównie zwróciła niezwykła torebka Louis Vuitton.

7/7
Copyright @East News
7/7

Katarzyna Kolenda-Zaleska zdecydowała się na najmodniejsze okrycie tego sezonu, czyli płaszcz w kratę. Jednak czerwone buty Gucci nie do końca pasują do reszty.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?