Kto wypadł najlepiej?

Sabina Zięba 7 lutego 2019 13:30

Gara amfAR jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych imprez charytatywnych. Corocznie (już od 21 lat!) pojawia się na niej tłum gwiazd, które wspierają fundację zajmującą się edukacją seksualną oraz badaniami nad wirusem HIV i AIDS. Podczas imprezy odbywają się koncerty, a także licytacje luksusowych przedmiotów. Przynosi to efekty, bo do tej pory łącznie zebrali już blisko 21 milionów dolarów! 

Tym razem na nowojorskim balu pojawiły się m. in. siostry Kardashian, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio czy Winnie Harlow. Co ciekawe, większość z nich zdecydowała się na kreacje maxi, które podkreśliły biust i kobiece kształty. Która z nich wyglądała najlepiej? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/8
Copyright @Invision/Invision/East News
1/8

Kim Kardashian zdecydowała się wyeksponować swoje piersi w sukni Versace. Nie uważacie, że dekolt jest delikatnie za duży?

2/8
Copyright @Jackie Brown / SplashNews.com/East News
2/8

Winnie Harlow pokazała się w sukni Marchesy. Aplikacje kwiatowe w piękny sposób podkreśliły jej talię.

3/8
Copyright @Theo Wargo/Getty AFP/East News
3/8

Alessandra Ambrosio również zdecydowała się podkreślić swoją figurę. Wybrała welurową kreację od Leny Berishy.

4/8
Copyright @ANGELA WEISS/AFP/East News
4/8

Stylizacja Megan Pormer jest największą zagadką imprezy... Co miała na myśli?

5/8
Copyright @ANGELA WEISS/AFP/East News
5/8

Heidi Klum w połyskującej kreacji marki Paolo Sebastian. Ściśnięty biust momentalnie wysuwa się na pierwszy plan. 

6/8
Copyright @Invision/Invision/East News
6/8

Kourtney Kardashian podobnie, jak jej siostra, również wybrała kreację Versace i wyglądała zdecydowanie lepiej! A na pewno mniej wulgarnie...

7/8
Copyright @Anthony Behar/Sipa USA/East News
7/8

Milla Jovovich w sukni w iście karnawałowym stylu! 

8/8
Copyright @Invision/Invision/East News
8/8

Wydaje się, że suknia od Oscara de la Renty stanowiła jedynie tło dla diamentów goszczących na dekolcie i uszach Nicky Hilton.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.