Zasługuje na miano najlepiej ubranej polskiej trenerki?

Sabina Zięba 4 lutego 2018 18:00

Najpopularniejsza polska trenerka fitness w szybkim czasie zrobiła spektakularną karierę dorabiając się tysięcy fanów. Urodzona w Sanoku gwiazda, przez lata budowała swoje imperium, a teraz cieszy się wielką sympatią i nie ma osoby, która by jej nie znała. Skraca dystans z ludźmi na swoim Instagramie, gdzie ma już ponad milion obserwujących. To właśnie tam prezentuje bajeczne zdjęcia z podróży, ujęcia swojej zgrabnej sylwetki, a także piękne stylizacje. W celu dokładniejszego prezentowania tych ostatnich, Ewa Chodakowska założyła ostatnio kolejny profil -  Chodastyle. Postanowiła za jego pomocą dzielić się z fankami swoimi modowymi wskazówkami, a także zdradzać marki poszczególnych elementów jej outfitów.

Polecamy też: Ewa Chodakowska na seksowne stroje jest w stanie wydać fortunę. Ma słabość zwłaszcza do tej marki!

Gwiazda na co dzień zachwyca umiejętnością łączenia potencjalnie niepasujących do siebie elementów garderoby. Ewa Chodakowska jest prawdziwą mistrzynią jeżeli chodzi o mieszanie stylu sportowego z eleganckim. Lubi podkreślać swoją figurę. Nie boi się także odważnych kolorów oraz zabawnych gadżetów. Zobaczcie jej ostatnie najlepsze stylizacje w naszej galerii!  

1/7
Copyright @Instagram
1/7

2/7
Copyright @Instagram
2/7

3/7
Copyright @Instagram
3/7

4/7
Copyright @Instagram
4/7

5/7
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Copyright @Instagram
6/7

7/7
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.