ZE ŚWIATA MODY

Ewa Chodakowska zachwyca swoim stylem!

Zasługuje na miano najlepiej ubranej polskiej trenerki?

Sabina Zięba 4 lutego 2018 18:00

Najpopularniejsza polska trenerka fitness w szybkim czasie zrobiła spektakularną karierę dorabiając się tysięcy fanów. Urodzona w Sanoku gwiazda, przez lata budowała swoje imperium, a teraz cieszy się wielką sympatią i nie ma osoby, która by jej nie znała. Skraca dystans z ludźmi na swoim Instagramie, gdzie ma już ponad milion obserwujących. To właśnie tam prezentuje bajeczne zdjęcia z podróży, ujęcia swojej zgrabnej sylwetki, a także piękne stylizacje. W celu dokładniejszego prezentowania tych ostatnich, Ewa Chodakowska założyła ostatnio kolejny profil -  Chodastyle. Postanowiła za jego pomocą dzielić się z fankami swoimi modowymi wskazówkami, a także zdradzać marki poszczególnych elementów jej outfitów.

Polecamy też: Ewa Chodakowska na seksowne stroje jest w stanie wydać fortunę. Ma słabość zwłaszcza do tej marki!

Gwiazda na co dzień zachwyca umiejętnością łączenia potencjalnie niepasujących do siebie elementów garderoby. Ewa Chodakowska jest prawdziwą mistrzynią jeżeli chodzi o mieszanie stylu sportowego z eleganckim. Lubi podkreślać swoją figurę. Nie boi się także odważnych kolorów oraz zabawnych gadżetów. Zobaczcie jej ostatnie najlepsze stylizacje w naszej galerii!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.