O ich kreacjach mówi cały świat!

Gabriela Czernecka 25 kwietnia 2018 13:25

Zarówno Melania Trump, jak i Brigitte Macron słyną z wyczucia stylu. Obie pierwsze damy zawsze świetnie się prezentują. Nic więc dziwnego, że ich kreacjami zachwycają się media na całym świecie. Tym razem nie mogło być inaczej. W poniedziałek rozpoczęła się wizyta pary prezydenckiej Francji, Emmanuela i Brigitte Macronów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zostali ciepło przywitani przez prezydenta i jego małżonkę, Donalda I Melanię Trumpów. Obie pierwsze damy zachwyciły swoimi stylizacjami! 

Styl Brigitte Macron kontra styl Melanii Trump

Styl Brigitte Macron cechuje to, że zawsze stawia na elegancję i prostotę. Chętnie odsłania swoje zgrabne nogi i podkreśla szczupłą sylwetkę. Styl Melanii Trump nieco się różni. Pierwsza dama USA chętnie eksperymentuje ze swoimi stylizacjami i często możemy podziwiać ją w kreacjach prosto z wybiegów mody.

Tym razem obie pierwsze damy postawiły na najnowsze trendy modowe tego sezonu. Postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się ich stylizacjom. Która z pań wyglądała lepiej? Oceńcie sami!  

1/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
1/5

Pierwsza dama Francji Brigitte Macron przyleciała do USA w białej bluzce, czarnych wąskich spodniach i stylowym, bladoróżowym płaszczu od Louis Vuitton. Jak zwykle zadała szyku!

2/5
Melania Trump, Donald Trump, Emmanuel Macaron, Brigitte Macron, pierwsze damy
Copyright @East News
2/5

Na spotkaniu Macronów z Trumpami obie pierwsze damy wyglądały wyjątkowo elegancko! 

3/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
3/5

Brigitte zdecydowała się na supermodny w tym sezonie bladożółty komplet od Louis Vuitton: prosta sukienka przed kolano i dopasowany do niej płaszcz z ciekawym wiązaniem. Brigitte połączyła go z lakierowanymi szpilkami oraz torebką-kuferkiem. Z kolei Melania Trump miała na sobie pelerynę od Givenchy, wysokie szpilki w kolorze nude od Christiana Louboutina i torebkę kopertówkę Christian Dior, które połączyła z małą czarną sukienką od Dolce & Gabbana.

4/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
4/5

Drugiego dnia wizyty pierwsze damy postawiły na biel. Melania Trump na wspólne popołudnie z Brigitte wybrała garnitur Michaela Korsa, przepasany paskiem. Do tego dobrała finezyjny kapelusz Hervé Pierre i szpilki Louboutin. Brigitte Macron, jak zwykle, postawiła na komplet od Louis Vuitton. Obie panie wyglądały genialnie!

5/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
5/5

Na oficjalnej kolacji, która zakończyła wizytę francuskiej pary prezydenckiej w USA Brigitte zdecydowała się na suknię od Louis Vuitton. Z kolei Melania zaprezentowała się w sukni haute couture francuskiego domu mody Chanel. Swój look dopełniła srebrnymi szpilkami od ulubionego projektanta, Christiana Louboutina. Czyje stylizacje bardziej Wam się podobają?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.