Gwiazdy spedzaja weekend w stadninie koni w Gałkowie!
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Stadnina koni w Gałkowie to ulubione miejsce gwiazd na spędzenie weekendu!

Wiemy, kto bywa tam regularnie!

Aleksandra Frankowska 11 lipca 2020 16:32
Gwiazdy spedzaja weekend w stadninie koni w Gałkowie!
Fot. Instagram

Sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre, a wiele gwiazd tylko czekało na otwarcie granic i możliwość dalekich podróży. Wśród nich są jednak i takie, które wolą krótkie, nawet weekendowe wojaże do pięknych, urokliwych miejsc w Polsce. Jednym z nich jest Gałkowo, maleńka miejscowość na Mazurach, gdzie znajduje się stadnina koni Karoliny Ferenstein-Kraśko. To miejsce znane przede wszystkim z najciekawszych i najbardziej prestiżowych zawodów jeździeckich w Polsce i Europie, tak zwanych Gałkowo Masters. Wśród gwiazd polskiego show-biznesu jazda konna stała się niezwykle popularna, dlatego chętnie wyjeżdżają do Gałkowa w towarzystwie znajomych, ciesząc się naturą i pięknymi widokami.

Gałkowo Masters 2020

W tym roku zawody jeździeckie w Gałkowie odbyły się w połowie lipca. Nie zabrakło gwiazd, a co za tym idzie – konkursu kapeluszy na wzór Royal Ascot, który jest niezwykle popularny wśród celebrytek. Podczas letniego popołudnia, można więc podziwiać nie tylko przepiękne konie, ale również modne nakrycia głowy. Oryginalne kapelusze prezentowała już Karolina Szostak, Tamara Gonzalez-Perea czy Anna Kalczyńska.

Jest to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, gdzie rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie łączy się z niesamowitym show zmieniającym jeździectwo w dzieło sztuki.

Letnie weekendy gwiazd w Gałkowie 2020

Gwiazdy regularnie publikują zdjęcia z weekendów spędzanych w stadninie koni Kraśko, delektując się świeżym powietrzem i towarzystwem innych celebrytów. Miejsce to prócz właścicieli, bardzo chętnie odwiedza Joanna Przetakiewicz, Kinga Rusin, Ilona Ostrowska czy Małgorzata Ohme. Gałkowo stało się swego rodzaju miejscem must be. Nic w tym dziwnego - nie jest tak daleko od Warszawy, pozwala odetchnąć od zgiełku dużego miasta, a mimo to, można czuć na plecach nieco prestiżu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Między Niebem a Ziemią! #galkowo #home #love #bff #Domciaimieniny🌿💕

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na zielonym dywanie najlepiej ... #sundaymood #home #simplelife #equestrianstyle @loriini.pl

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie wspomnienia .... już niedługo kochani ! 🙏 #hope #galkowoteam #equestrianchallenge #home #goodmemories

Post udostępniony przez Stadnina Koni Ferensteinów (@galkowoskferensteinow)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.