Kupuj online w CCC - kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Zakupy online w CCC – jak to działa?

Odbierz wymarzone dodatki na lato już za 90 minut!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 18 czerwca 2021 10:38
Kupuj online w CCC - kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Zakupy w CCC bez wychodzenia z domu? Firma dołożyła starań, by było to przyjemne i łatwe doświadczenie, bez długiego czasu oczekiwania na zamówione produkty. Dzięki dostępnym w aplikacji mobilnej opcjom, klienci mogą skorzystać z usługi esize.me, przymierzać obuwie online, wyszukiwać za pomocą obrazu, czy złożyć zamówienie z dostawą do domu w zaledwie 90 minut. Dodatkowo kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzała nowa odsłona Klubu CCC, którego członkowie zyskują coraz to atrakcyjniejsze oferty.

Kupuj online w CCC - na stronie i w aplikacji
Fot. mat. prasowe

Esize.me to darmowa usługa polegająca na stworzeniu trójwymiarowego skanu stopy, który pozwoli na wirtualne przymiarki. Wystarczy zrobić skan 3D w jednym z dwustu sklepów CCC w całej Polsce, a potem dodać go w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu na konto na stronie internetowej www.ccc.eu. Na jednym koncie można przechowywać skany wszystkich członków rodziny. Podczas zakupów online wystarczy wybrać odpowiedni skan, aby zobaczyć rekomendacje rozmiaru. Firma oferuje możliwość darmowego zwrotu, jeśli zakup okaże się nietrafiony.

Przy użyciu opcji Visual Search, czyli wyszukiwania obrazem, możemy w szybki i łatwy sposób znaleźć wymarzone buty, bez konieczności przeglądania wszystkich produktów w sklepie. Wystarczy zrobić zdjęcie interesującego nas produktu lub załadować je z galerii telefonu i wybrać przycisk wyszukaj. Z pomocą sztucznej inteligencji, która segreguje i filtruje całą ofertę sklepu za nas, znajdziemy najbardziej podobne do tych ze zdjęcia przedmioty, dostępne w CCC.

Kupuj online w CCC - kolekcja DeeZee
Fot. mat. prasowe

Z kolei dzięki bezpłatnej usłudze CCC Express kupujący online może otrzymać swoje zakupy pod drzwi już w 90 minut. Ta opcja dostępna jest już w 35 miastach.

Najwięcej korzyści z zakupów online zapewnia przystąpienie do Klubu CCC. Należy tylko zainstalować bezpłatną aplikację mobilną, dostępną w systemach Android i IOS i się zarejestrować. W klubie można otrzymać trzy statusy: Standard, Silver i Gold. Każdy klient zaczyna od statusu Standard. Posiadacz lub posiadaczka najwyższego statusu uzyska aż dziesięć personalizowanych rabatów w miesiącu, zniżki u partnerów CCC, upominki za duże zakupy, prezent na urodziny, 120 dni na zwrot bez paragonu. Do tego będzie mieć pierwszeństwo nabycia specjalnych kolekcji, raz w roku może wykorzystać trzydziestoprocentowy rabat na jednorazowe zakupy oraz będzie mieć dostęp do pięciu darmowych dostaw rocznie. Status Gold zapewnia również infolinię dla klientów VIP. Dla wszystkich członków Klubu dostępne są ekskluzywne treści w aplikacji, specjalne oferty, współprace i porady na temat trendów.

Kupuj online w CCC - kolekcja Lasocki
Fot. mat. prasowe

Aplikację CCC można ściągnąć bezpłatnie z App Store oraz Google Play. Zakupy online są dostępne zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie www.ccc.eu.

Materiał powstał z udziałem sieci CCC.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.