Allegro Smart! Week
VIVA! Tylko u nas

Ruszył festiwal zakupów na Allegro!

Zniżki na ubrania, meble i sprzęty aż do -70%!

Artykuł sponsorowany 28 września 2020 09:13
Allegro Smart! Week

Allegro Smart! Week to trwający od 28 września do 4 października festiwal promocji z milionami produktów w cenach obniżonych nawet o 70%. Wydarzenie jest adresowane do osób korzystających z programu lojalnościowego Allegro Smart!, do którego warto przystąpić w każdej chwili, jednak najlepiej zrobić to właśnie teraz!

Gigantyczne rabaty w każdej kategorii produktów

Ogromne, sięgające nawet 70% rabaty dotyczą milionów najróżniejszych produktów, od tych luksusowych, takich jak najmodniejsze akcesoria, perfumy, kosmetyki, ogromne telewizory LCD, laptopy czy smartfony, po zwyczajne rzeczy codziennego użytku, takie jak detergenty albo artykuły gospodarstwa domowego. Zniżki obejmują wszystkie kategorie towarów dostępne na Allegro. Oferują je takie marki jak Samsung, Xiaomi, Playstation, JBL, Calvin Klein, Toshiba, Asus, Kenzo Hugo Boss, Estee Lauder, Henkel, EA Games i wiele, wiele innych.

Allegro Smart! Week

Tegoroczna edycja Allegro Smart! Week – co warto o niej wiedzieć?

Podczas Allegro Smart! Week można skorzystać z 2 rodzajów ofert: nielimitowanych i limitowanych. Te pierwsze są dostępne w dużych ilościach przez cały festiwalowy tydzień. Oprócz nich codziennie pojawiają się oferty limitowane, w ramach których ceny produktów są obniżone nawet o 70%.

Najatrakcyjniejsze promocje będą się pojawiać codziennie na stronie akcji. Produkty dostępne w ramach tych ofert będzie można kupić tylko w wybranych dniach i godzinach. Żeby zwiększyć szansę na zdobycie upatrzonych okazji, warto je dodać do obserwowania. Będzie to możliwe na 20 minut przed udostępnieniem oferty. Osoby, które to zrobią, otrzymają od Allegro powiadomienie o tym, kiedy dokładnie dany przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż.

I jeszcze jedno: produktów z oferty limitowanej nie można kupić w dowolnej ilości. W przypadku najatrakcyjniejszych ofert użytkownicy mogą kupić w cenie promocyjnej tylko 1 sztukę, natomiast dla niektórych produktów będzie to maksymalnie 5 sztuk.

Program lojalnościowy Allegro Smart!

Rabaty w ramach Allegro Smart! Week są dostępne dla uczestników programu lojalnościowego Allegro Smart! Warto do niego przystąpić, bo za jedyne 49 zł rocznie, poza dostępem do niewiarygodnie korzystnmych promocji podczas festiwali zakupowych, usługa zapewnia także wiele korzyści na co dzień. Są wśród nich m.in. bezpłatne dostawy do ponad 27 000 punktów odbioru oraz do domu przez kuriera, bezpłatne zwroty, dostęp do limitowanej oferty Smart!, a także do przedsprzedaży biletów na najpopularniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne poprzez eBilet. A jak to wygląda w liczbach? Imponująco! Od uruchomienia programu Allegro Smart! w 2018 roku korzystający z niego klienci zaoszczędzili łącznie ponad 1 mld zł. Rekord pobił użytkownik, który zaoszczędził aż 114 000 zł!

Artykuł powstał z udziałem marki Allegro

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.