simple
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kultowa marka Simple powraca

Dzięki Grupie CCC otwiera się nowy rozdział w historii jednej z najpopularniejszych polskich marek

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 9 marca 2022 09:53
simple
Fot. materiały prasowe

Założona w 1993 roku marka Simple słynie z funkcjonalnych fasonów, szlachetnych materiałów i eleganckich detali. Od początku istnienia kojarzyła się z luksusem na co dzień, indywidualnym podejściem do Klientki i równouprawnieniem kobiet na rynku pracy. W butikach polskiej firmy ubierały się menedżerki, prawniczki i przedstawicielki wolnych zawodów, szukające strojów do biura, które wykraczałyby poza schemat zachowawczej garsonki.

Teraz Simple powraca. Na profilu marki na Instagramie widnieje już tajemnicza zapowiedź nowego otwarcia – „Simple is back”. Reaktywacja Simple stała się możliwa dzięki grupie CCC, która pragnie dotrzeć do kobiet pamiętających dawne Simple, a także ich młodszych sióstr, córek i wszystkich dziewczyn, które też cenią dobry dizajn, funkcjonalność oraz perfekcję wykonania.

simple
Fot. materiały prasowe

Szanując tradycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, grupa CCC wprowadzi także szereg zmian – między innymi zadba o to, by kolekcje Simple dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. Wysokiej jakości ubrania będą się plasować na średniej półce cenowej.

Pierwszą kolekcję Simple w nowym wcieleniu można już kupić na MODIVO.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #Simple #moda #CCC

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.