Małgorzata Rozenek-Majdan w futerku Bizuu
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
VIVA! Tylko u nas

Futerko Bizuu Małgorzaty Rozenek to hit zimy 2022! Gdzie kupisz podobne?

Płaszcze ze sztucznego futra tej zimy noszą gwiazdy i topowe influencerki

Urszula Smoczyńska 27 stycznia 2022 11:34
Małgorzata Rozenek-Majdan w futerku Bizuu
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek  znana jest z wyczucia stylu, a jej stylizacje są inspiracją dla wielu kobiet. Ostatnio pojawiła się w futerku z firmy Bizuu i wyglądała naprawdę zjawiskowo. Płaszcze ze sztucznego futra to trend 2022 roku, a my znalazłyśmy podobne do kupienia w sklepach internetowych.

Futerko w stylu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na jasne, beżowe futerko firmy Bizuu. Gwiazda postawiła na monochromatyczną stylizację w jednym kolorze. Do płaszcza ubrała jasne kozaki i okulary przeciwsłoneczne. Wygląda świetnie! Futerko to połączenie wygody i elegancji. Samo w sobie tworzy ciekawy look i przyciąga wzrok,  ogrzeje nas nawet w najzimniejsze dni.

Podobne futerka do kupienia są między innymi w Reserved lub Karko. Modele w kolorze beżowym są hitem zimy 2021/2022!

Małgorzata Rozenek-Majdan w futerku Bizuu
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan/mat. pras.

Czarne i kolorowe futerka

Bardzo popularnym trendem 2022 roku są też czarne futerka. Wyglądają nieco bardziej wyjściowo i pasować będą nawet do eleganckich sukienek. Jeśli szukasz czegoś odrobinę bardziej szalonego, koniecznie zobacz płaszcze ze sztucznego futerka w kolorach takich jak czerwony lub niebieski. A może coś ze zwierzęcym printem? Możliwości jest naprawdę dużo!

czarne futerka
Fot. mat. prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.