Tous
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Dzień Kobiet przez 365 dni w roku. W TOUS celebrujemy kobiecość zawsze, bez względu na datę

Kobiecość to znaczy siła, czułość, upór. Marka TOUS świętuje te wartości, zapraszając do współpracy trzy artystki z różnych rejonów świata. W efekcie powstały dwa unikatowe medaliony – każdy na inny sposób celebrujący energię kobiecości. Świętuj wspólnie razem z nami.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 3 marca 2023 10:16
Tous
Fot. materiały prasowe

8 marca – Dla nas Dzień Kobiet jest codziennie, przez 365 dni w roku. W TOUS głęboko wierzymy, że kobiecość należy nie tylko doceniać, ale i celebrować, każdego dnia przez okrągły rok. Chociaż wielu to święto wzbudza skojarzenia z PRL-owskimi reliktami, takimi jak goździki, cieliste rajstopy i zakłady pracy, dziś odkrywamy jego drugie dno, skupiając się przede wszystkim na sile kobiecości.

Tous
Fot. materiały prasowe
Jak rozumiemy kobiecość? Dla nas to wartości, które przyświecają nam wszystkim -- optymizm, przedsiębiorczość, samodzielność, duch walki bez względu na okoliczności. Kobiecość widzimy w TOUS jako piękny, życiodajny kwiat, który w cyklu odnowy rozkwita, ale także współżyje z naturą, porusza się z gracją i wzrasta ku słońcu. Dlatego też nasze celebracje święta kobiet w TOUS skupiamy wokół motywu mimozy, kwiatu symbolizującego wdzięk i doskonałość.
TOUS
Fot. Materiały prasowe

 Kobiety mają w sobie moc, która porusza całym światem. Z kolei mimoza, jeden z pierwszych rozkwitających wiosną kwiatów, niesie ze sobą nadzieję i radosną, optymistyczną obietnicę. Dlatego też mimoza stała się głównym motywem dwóch medalionów, które marka TOUS stworzyła z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Kreowanie poczucia wspólnoty wśród kobiet z całego świata jest fundamentem, na którym zbudowaliśmy markę TOUS. Dlatego też wokół medalionów zleciliśmy stworzenie serii grafik nawiązujących do motywu mimozy. Kwiat ten, symbol przyjaźni, zinterpretowały na prośbę TOUS trzy artystki pochodzące z różnych rejonów świata, co wyrażało tak ważny dla marki motyw siostrzeństwa i globalnej kobiecej społeczności. Irene Gaumé, Pammela Rojas oraz Kim Miki stworzyły dla nas trzy ilustracje, każda z zgodzie ze swoim stylem wizualnym. Te prace są wyrazem ich stosunku do Międzynarodowego Dnia Kobiet i własną interpretacją artystek tego, czym jest kobiecość.

Piękno kwiatów i piękno kobiecości zazębiają się według wizji TOUS. Bez względu na to, czy masz ochotę zrobić prezent samej sobie czy wręczyć go kobiecie, którą cenisz za jej siłę, upór w dążeniu do celu, mądrość, optymizm czy którąkolwiek z innych wartości, które są dla ciebie ważnym elementem kobiecości. Pamiętaj – w TOUS 8 marca to zwykła środa, ponieważ kobiecość świętujemy przez cały rok!

Tous
Fot. materiały prasowe

 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.