kampania-ccc
Fot. Lei Winkler
VIVA! Tylko u nas

Streetwearowe gwiazdy CCC w obiektywie nowojorskiej fotografki Lei Winkler!

Zobacz tą wyjątkową sesję!

Artykuł sponsorowany 24 sierpnia 2021 15:44
kampania-ccc
Fot. Lei Winkler

Miejskie legendy głoszą, że w CCC znajdziecie wszystko, aby stworzyć idealną stylizację z kultowymi streetwearowymi markami w rolach głównych. Brandy, których nikomu nie trzeba przedstawiać: adidas, Champion, Puma, Reebok, New Balance i Vans znalazły się w kampanii URBAN LEGENDS od CCC.

Urban Legends – miejskie legendy streetwearu w ofercie CCC

Streetwear nie miał czasu wzlotów i upadków – ciągle płynie na tej samej fali, reinterpretowany przez kolejne pokolenia. Uwielbiamy sięgać do inspirujących lat 90., łącząc je ze współczesnymi akcentami, dlatego klasyka zawsze będzie nam bliska. Stąd dopasowanych kompletów dresowych nie nosimy już tylko na treningi, spacery z psami, szybkie wyjścia do sklepu, ale traktujemy je, jak najlepsze uniformy. Do oversizowych bluz i kolarek zakładamy rzucającą się w oczy biżuterię, na wieczorny wypad ze znajomymi szykownie połyskującą bluzę z trzema paskami, a na letnie festiwale - najbardziej kolorowy dres, jaki uda nam się skompletować. Wszystko zależy od tego, jak chcemy się wyrazić. Ale niezależnie od tego, czy jesteśmy w teamie basicowych outfitów, czy eklektycznych looków, łączy nas jedno – uwielbiamy sięgać po legendarne marki.

kampania-ccc
Fot. Lei Winkler

Dobrze o tym wiedząc, CCC wzięło pod swoje skrzydła 6 najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych na całym świecie marek, które od dekad tworzą historię miejskiego stylu. Od teraz w ofercie CCC znajdziecie produkty adidas, Champion, Puma, Reebok, New Balance i Vans, zaczynając od absolutnych klasyków, po najnowsze propozycje każdej z nich.

kampania-ccc
Fot. Lei Winkler

Co najlepsze – CCC wcale nie kończy na sneakersach od ulubionych brandów, a daje nam możliwość ubrania się w nie od stóp do głów, rozszerzając ofertę Reebok, Champion i Puma o ubrania i dodatki.

Gwiazdy kampanii Urban Legends CCC

Kolekcję CCC URBAN LEGENDS, w której znalazły się klasyki miejskiego stylu, zaprezentowały wyjątkowe gwiazdy świata modelingu, które inspirują rzesze fanów nie tylko swoim niepowtarzalnym stylem, ale i historiami oraz zaangażowaniem w zmianę świata na lepsze.

kampania-ccc
Fot. Lei Winkler

Są to model, muzyk i DJ Luka Issac, zaangażowana w ruch body positive modelka Naomi Shimada, model Alpha Dia, który jest założyciele Alpha Dia Foundation wspierającej dzieci z jego rodzimego Senegalu, a w trakcie pandemii także osoby w potrzebie, modelka, artystka i aktywistka Gabrielle Richardson, wschodzący raper, projektant i aktor Chris Bogaert, szwedzkie modelki Selma Paulsen i Alice Norell oraz stawiający pierwsze kroki w branży Jeanne Dumoulin i Arthur Josse. Chris Bogaert poza rolą modela, został także twórcą muzyki do kampanii kolekcji CCC URBAN LEGENDS.

kampania-ccc
Fot. Lei Winkler

Nie można zapomnieć także o niezastąpionej Ewelinie Gralak, która wystylizowała miejską sesję CCC. Jej stylizacje oraz charyzma modeli stały się doskonałą bazą dla pracy pochodzącej z Nowego Jorku fotografki Lei Wrinkler, która jak mało kto potrafi oddać miejski styl w zdjęciach.

kampania-ccc
Fot. Lei Winkler

Kolekcja URBAN LEGENDS jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC #moda 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…