Wiemy, kim jest!

Sabina Zięba 13 maja 2018 16:00

Agata Duda przez znawców mody doceniana jest za swój styl, klasę, elegancję i za to, że każda z prezentowanych przez nią stylizacji idealnie dobrana jest do danej sytuacji. Teraz okazało się, że dużą zasługę ma w tym jej córka, Kinga. To właśnie ona znalazła jej projektanta, Pawła Kuzika. Jest on młodym artystą, który na co dzień pracuje w Łodzi. Ostatnio udzielił wywiadu magazynowi Dobry Tydzień, w którym zdradził, że to właśnie Kinga dotarła do niego pierwsza.

Zdradził: „Wspominała, że poszukuje ciekawych ubrań przez internet, ale choć jest ich sporo, to większość z nich jest przekombinowana, a ona woli klasyczne modele. Zapytała, czy może zabrać kilka modeli, żeby pokazać mamie. Zgodziłem się bez wahania. (...) Przyjechała sama, bez żadnej świty i spędziła u mnie sporo czasu. Okazało się, że to sympatyczna, uśmiechnięta, życzliwa, młoda dziewczyna. Kinga wyróżnia się niezwykłą kulturą osobistą i muszę przyznać, że jeszcze nie spotkałem kogoś tak dobrze wychowanego i uprzejmego”.

Okazało się, że Kuzik zna również zdanie Agaty Dudy na temat swoich projektów: „Kinga przekazała mi, że pani prezydentowa jest zadowolona z moich kreacji. Od ponad roku już stale współpracuję z Pałacem Prezydenckim. Pierwsza dama podała mi swoje szczegółowe wymiary, więc mogę perfekcyjnie dopasować wybrane przez nią zestawy”.

A Wam podoba się styl pierwszej damy?  

1/5
Copyright @East News
1/5

Agata Duda u boku Meazy Abraham, pierwszej damy Etiopii, w kwietniu tego roku.

2/5
Copyright @PAP
2/5

Para prezydencka

3/5
Copyright @East News
3/5

Pierwsza dama 2 maja podczas uroczystego podniesienia Flagi Państwowej RP na Wieży Zegarowej Zamku Królewskiego. 

4/5
Copyright @East News
4/5

Andrzej Duda z małżonką na HALINOW FESTYN, gdzie razem z mieszkańcami wioski Halinów świętowali Dzień Flagi.

5/5
Copyright @East News
5/5

Andrzej Duda i Agata Duda podczas uroczystości z okazji 3 maja w Bazylice Archikatedralnej p.w. św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.