pokaz Victoria's Secret
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Powstanie dokument o Victoria's Secret! Produkcja ujawni kulisy bieliźnianego imperium

Znamy szczegóły!

Paulina Filipowicz 27 lutego 2021 16:29
pokaz Victoria's Secret
Fot. Getty Images

Amerykańska marka ekskluzywnej bielizny Victoria’s Secret zasłynęła na świecie i zyskała globalny rozgłos dzięki efektownym kampaniom reklamowym oraz pokazom najnowszych kolekcji. Grono topowych modelek pracujących od lat dla Victoria’s Secret jest imponujące: Gigi Hadid, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Heidi Klum, Adriana Lima, Taylor Hill, Elsa Hosk, Bella Hadid, Barbara Palvin, Candice Swanepoel. Teraz świat obiegła informacja, iż już wkrótce powstanie serial dokumentalny o Victoria's Secret, który ma ujawnić kulisy bieliźnianego imperium!

Powstanie dokument o Victoria's Secret. Produkcja ma ujawnić kulisy bieliźnianego imperium

Victoria's Secret od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych marek bieliźnianych na świecie. Do niedawna jednak amerykański brand mierzył się z ogromnym kryzysem wizerunkowym. Wielokrotnie alarmowano, że modelki Victoria's Secret reprezentują nierealistyczny obraz urody, a w kampaniach marki promowany jest określony typ sylwetki, który ma niewiele wspólnego z kształtami przeciętnej współczesnej kobiety. Natomiast szef marketingu Victoria's Secret, podał się do dymisji po tym, jak przyznał w mediach, że modelki plus size i transseksualne „nie są częścią świata fantazji marki”. Teraz marka próbuje na nowo odbudować swój wizerunek i dołącza do ruchu body positivity (ciałopozytywność).

Pokaz Victoria's Secret
Fot. materiały prasowe

Wielu zastanawia się, co tak naprawdę na przestrzeni ostatnich lat wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami największym imperium bielizny na świecie. Wszystko wskazuje na to, że prawda zostanie ujawniona już w 2022 roku. Właśnie wtedy swoją premierę ma mieć trzyczęściowy serial dokumentalny pod tytułem "The Rise and Fall of Victoria's Secret". Jak zapowiedział The Hollywood Reporter, reżyser Matt Tyrnauer „zajrzy za kulisy marki bieliźnianej, korzystając z relacji z pierwszej ręki i dogłębnych badań, aby odkryć wewnętrzne działanie Victoria's Secret”.

Dotychczas nie ujawniono, które słynne modelki zdecydują się wziąć udział w dokumencie, jednak można wytypować przynajmniej kilka nazwisk, które być może zechcą ujawnić kulisy swojej współpracy z  Victoria's Secret. Karlie Kloss, po latach stałej współpracy z bieliźnianym imperium, w 2019 poinformowała o rezygnacji z umowy z firmą, a w swoim oświadczeniu napisała: "Czułam, że ten obraz nie odzwierciedla tego, kim jestem i nie jest to rodzaj przesłania, które chcę dawać młodym kobietom". Zapowiadany na początek 2022 roku dokument "The Rise and Fall of Victoria's Secret" ma ukazać się na platformie Hulu.  

Victoria's Secret modelki
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?