malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

5 pomysłów na wyjątkowy Dzień Matki

Dzięki nim sprawisz ogromną radość swojej mamie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 5 maja 2021 15:03
malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe

Każde święto jest dobrą okazją, by oderwać się od codzienności, coś zmienić w rutynie zwykłych dni i poczuć prawdziwą radość życia. Dzień Matki powinien więc być wyjątkowy dla mamy i to tylko my możemy sprawić, by rzeczywiście taki był. 

Co zrobić, aby mama poczuła się naprawdę wyjątkowo? Oto niebanalne pomysły, które możemy zrealizować, by uszczęśliwić najważniejszą osobę w naszym życiu!

5 sposobów na wyjątkowy Dzień Matki

1. Drobne gesty 

malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe

Tego dnia postaw na drobne gesty i rozpieszczaj mamę już od rana. By uczcić święto, nie potrzebujesz góry pieniędzy. Przyszykuj dla mamy niecodzienne śniadanie, urządź jej kąpiel w pianie, idźcie na wspólny spacer, porozmawiajcie długo i niespiesznie przy ciastku i pysznej kawie, a wieczorem zaproś mamę na domowy seans, byście razem mogły obejrzeć ulubiony, odprężający czy wzruszający film. Taki dzień bliskości nie zdarza się często, więc mama z pewnością będzie z niego zadowolona.  

2. Wycieczka

Zaproś mamę na wycieczkę. Może marzy o tym, by zobaczyć miejsce, w którym jeszcze nie była, albo pragnie wrócić wspomnieniami tam, gdzie przed laty przeżyła coś bardzo miłego. Wsłuchaj się w jej tęsknoty i zrób jej niespodziankę. Wyprawa nie musi być daleka. Pamiętaj, że w tym dniu mama jest najważniejsza, więc z uwagą wysłuchaj jej wspomnień i wszelkich zachwytów nad miejscem, które razem odwiedzicie. To nie musi być zabytek wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, ale dla twojej mamy jest wyjątkowy. 

3. Wsparcie w realizacji pasji

malgorzata-socha-bozena-socha-kampania-apart
Fot. Mat.prasowe

Pomóż mamie się realizować. To ty znasz ją najlepiej, wiesz o czym marzyła całe życie, ale może nie miała odwagi, by to zrealizować. Teraz otwórz jej drzwi i zachęć, by ruszyła drogą, która wydawała jej się nie do przejścia. Chce tańczyć? To zapisz ją na kurs tańca. Chce nauczyć się malować? Kup jej sztalugi, farby i znajdź jej zajęcia dla początkujących. A może twoja mama jest kinomanką, melomanką albo lubi chodzić po muzeach? Kup jej roczny bilet wstępu do instytucji, którą lubi odwiedzać, niech nic jej nie ogranicza. 

4. Sesja zdjęciowa

Zafunduj mamie sesję zdjęciową, by poczuła się naprawdę wyjątkowo. Często kobiety nie lubią się fotografować, przekonane o tym, że nie wychodzą dobrze na zdjęciach. Ale to przecież nieprawda. Znajdź naprawdę dobrego fotografa-portrecistę, który pomoże mamie poczuć się swobodnie przed obiektywem i wydobędzie z jej wizerunku wszystko, co najlepsze. Jesteśmy pewni, że podczas sesji mama poczuje się jak prawdziwa gwiazda, będzie w centrum uwagi, a doskonale zrobione zdjęcia nie tylko ją uszczęśliwią, ale staną się świetną pamiątką dla niej samej i dla całej rodziny.

5. Piękna biżuteria od Apart

malgorzata-socha-w-kolekcji-apart
Fot. Mat.prasowe

Miłość do mamy można wyrazić na wiele sposobów. Najlepiej, gdy każdy z nich ozdobimy miłym drobiazgiem, bo przecież piękną biżuterię kochają wszystkie kobiety. Najlepiej by była wyjątkowa i spersonalizowana… Gdzie ją znaleźć? W Apart! W kolekcji Beads i Charms jest wiele elementów, z których możemy skomponować idealny upominek i obdarzyć go osobistym przekazem. Urokliwe, doskonale wykonane detale podkreślą osobowość mamy i będą prawdziwym wyznaniem miłości. Zawieszki i charmsy w kształcie serca lub z motywami serc wykonanych z kamieni i emalii, utrwalą na zawsze wypowiedziane słowo „kocham”. Jej wielkimi fankami są również Małgorzata Socha i jej mama. W kolekcji Apart znajdziemy nowoczesne formy, ale i ponadczasowe wzory z takimi motywami, jak napis Mama czy literka M. Kolekcja Fun Fun, czyli lekkie bransoletki z elementami wykonanymi ze złota lub srebra zachwycają klasyczną formą.

Osobista biżuteria od Apart, wykonana z najwyższą starannością przez świetnych jubilerów, będzie dla mamy jak energetyzujący amulet z przekazem, którego często nie da się wyrazić słowami.

Materiał powstał z udziałem marki Apart
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?