Kim Kardashian, Pamela Anderson
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Pamela Anderson wysłała Kim Kardashian zaskakujący gwiazdkowy prezent! Do czego chciała nim przekonać celebrytkę?

Marcin Brzeziński 4 grudnia 2017 18:30
Kim Kardashian, Pamela Anderson
Fot. East News

W tym roku Pamela Anderson wysłała Kim Kardashian prezent gwiazdkowy znacznie przed czasem. A było nim… futro! Oczywiście sztuczne, bo gwiazda „Słonecznego patrolu” jest znaną działaczką na rzecz praw zwierząt. Do sztucznego, pomarańczowego futerka z kolekcji marki Only Me załączony był list, w którym Pamela Anderson stara się przekonać celebrytkę by przestała nosić prawdziwe futra (a że to wciąż robi świadczą zdjęcia, które umieszcza na Instagramie). Pamela Anderson napisała w nim m.in. „Kim, jestem pewna, że twoi fani będą uwielbiać cię jeszcze bardziej, jeśli przestaniesz nosić prawdziwe futra”.

 

Polecamy też: Kim Kardashian wylansowała naprawdę dziwaczny trend! W kolekcjach na wiosnę 2018… naśladują go najwięksi projektanci mody!
 

 

Domy mody rezygnują z prawdziwych futer!

Aktorka przypomniała też celebrytce, że domy mody takie, jak Gucci, Ralph Lauren i Calvin Klein wycofały futra ze swoich kolekcji. Co ciekawe, identyczny prezent Pamela Anderson wysłała jakiś czas temu Melanii Trump i ta zadeklarowała, że więcej już prawdziwych futer nosić nie będzie. Czy pomarańczowe futerko wywrze podobne wrażenie na Kim Kardashian? Poczekamy, zobaczymy! Ale dobrego pomysłu i zaanagażowania w sprawy zwierząt gratulujemy Pameli Anderson już teraz! Tak trzymać!

 

Kim Kardashian
Fot. East News

Kim Kardashian jest wielką fanką prawdziwych futer. Czy przestanie je nosić?

 

Polecamy też: Kolejna marka rezygnuje ze sprzedaży naturalnych futer! Dlaczego Gucci podjęło taką decyzję?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.