Kim Kardashian, Pamela Anderson
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Pamela Anderson wysłała Kim Kardashian zaskakujący gwiazdkowy prezent! Do czego chciała nim przekonać celebrytkę?

Marcin Brzeziński 4 grudnia 2017 18:30
Kim Kardashian, Pamela Anderson
Fot. East News

W tym roku Pamela Anderson wysłała Kim Kardashian prezent gwiazdkowy znacznie przed czasem. A było nim… futro! Oczywiście sztuczne, bo gwiazda „Słonecznego patrolu” jest znaną działaczką na rzecz praw zwierząt. Do sztucznego, pomarańczowego futerka z kolekcji marki Only Me załączony był list, w którym Pamela Anderson stara się przekonać celebrytkę by przestała nosić prawdziwe futra (a że to wciąż robi świadczą zdjęcia, które umieszcza na Instagramie). Pamela Anderson napisała w nim m.in. „Kim, jestem pewna, że twoi fani będą uwielbiać cię jeszcze bardziej, jeśli przestaniesz nosić prawdziwe futra”.

 

Polecamy też: Kim Kardashian wylansowała naprawdę dziwaczny trend! W kolekcjach na wiosnę 2018… naśladują go najwięksi projektanci mody!
 

 

Domy mody rezygnują z prawdziwych futer!

Aktorka przypomniała też celebrytce, że domy mody takie, jak Gucci, Ralph Lauren i Calvin Klein wycofały futra ze swoich kolekcji. Co ciekawe, identyczny prezent Pamela Anderson wysłała jakiś czas temu Melanii Trump i ta zadeklarowała, że więcej już prawdziwych futer nosić nie będzie. Czy pomarańczowe futerko wywrze podobne wrażenie na Kim Kardashian? Poczekamy, zobaczymy! Ale dobrego pomysłu i zaanagażowania w sprawy zwierząt gratulujemy Pameli Anderson już teraz! Tak trzymać!

 

Kim Kardashian
Fot. East News

Kim Kardashian jest wielką fanką prawdziwych futer. Czy przestanie je nosić?

 

Polecamy też: Kolejna marka rezygnuje ze sprzedaży naturalnych futer! Dlaczego Gucci podjęło taką decyzję?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.