To one inspirowały nas w ostatnich miesiącach!

Paulina Filipowicz 27 grudnia 2020 15:29

Instagram to nie tylko jeden z najsłynniejszych serwisów społecznościowych na świecie, ale również zbiór najlepszych modowych inspiracji! Wśród profili, które uważnie śledzimy nie brakuje profili znanych fashionistek. Każdego dnia mijającego już roku dokładnie oglądaliśmy stylizacje topowych modowych influencerek i wybraliśmy najpiękniejsze i najbardziej inspirujące profile na Instagramie!

Najlepsze modowe konta na Instagramie 2020: Negin Mirsalehi, @negin_mirsalehi

Negin to jedna z najsłynniejszych influencerek świata. Na Instagramie obserwują ją ponad 6 milinonów użytkowników, którzy inspirują się jej modowymi i urodowymi poradami. Mimo wielu lat popularności w sieci, Negin nie zmienia swojego wypracowanego stylu i dalej podąża za swoją kluczową zasadą w modzie - prostotą. Za każdym razem udowadnia, że klasyka zawsze zdaje egzamin!

Najlepsze modowe konta na Instagramie 2020: Jeanne Damas @jeannedamas

Tej francuskiej fashionistki nie trzeba nikomu przedstawiać! Jeanne Damas uosabia paryski szyk, a jej styl jest wzorem nawet dla rodowitych Francuzek. Influencerka i dyrektorka kreatywna marki Rouje wkrótce zostanie mamą, a w ciąży ubiera się zgodnie z zasadami paryskiej nonszalancji.

Najlepsze modowe konta na Instagramie 2020: Viky Rader @vikyandthekid

Viky Rader to prawdziwa kobieta-rakieta! Mama dwójki dzieci, właścicielka marki kosmetycznej, agencji kreatywnej i stylistka! Niemiecka przedsiębiorczyni już wkrótce powita na świecie kolejne dziecko, a jej ciążowe looki nieustannie inspirują!

Najlepsze modowe konta na Instagramie 2020: Marie von Behrens, @mvb

Marie von Behrens to jedna z najsłynniejszych influencerek ostatnich miesiecy. Niemka przez lata zamieszkująca Nowy Jork ma świetne oko do detali, kreatywnie patrzy na klasyki i odkrywa je na nowo. Kilka tygodniu temu poślubiła wieloletniego partnera, a na ślubnym kobiercu zachwyciła w białym garniturze od polskiej projektantki Magdy Butrym.

Najlepsze stylizacje z Instagrama na jesień i zimę 2020: Leonie Hanne, @leoniehanne

Najsłynniejsza niemiecka blogerka, Leonnie Hanne, jest w niekończącej się podróży. Od kilku lat na jej profil z zapartym tchem śledzą fani mody w poszukiwaniu inspiracji z Tygodni Mody i najważniejszych wydarzeń w branży, na których Leonnie Hanne jest obowiązkowym gościem. Choć 2020 rok nie sprzyjał wyjazdom, influencerka się nie poddała i mimo wszystko codziennie dostarczało modowy content na najwyższym poziomie!

Najlepsze modowe konta na Instagramie 2020: Pernille Teisbaek, @pernilleteisbaek

Znana redaktorka i stylistka Pernille Teisbaek kilka dni temu urodziła trzecie dziecko, jednak nie przeszkadza jej to w kreowaniu jednego z najciekawszych modowych profili w branży. Pernille jest mistrzynią łączenia klasycznej elegancji ze sportowym luzem. Jej looki zachwycają!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.