Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Oto pierwsza kolekcja nowej marki Olgi Kalickiej!

Co znajdziemy w ofercie Rêves?

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 16:30
Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka wspólnie z przyjaciółką otworzyła własną markę odzieżową. Rêves, bo właśnie tak nazywa się brand, celebruje kobiecość poprzez kwiatowe wzory i romantyczne kroje. Właścicielki wierzą, że takie produkty pomogą każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo. Na sezon wiosna-lato, marka Rêves przygotowała opowieść o francuskim wdzięku i miejskiej elegancji. W kolekcji znajdziecie sukienki o różnych długościach, barwne spódnice i bufiaste koszule. Odzwierciedla ona styl Olgi Kalickiej, która stworzyła markę razem z przyjaciółką, Karoliną Borowską. Kolekcja trafiła do sprzedaży już dziś!

Olga Kalicka już dziś rusza ze swoją marką Rêves

W kolekcji Rêves na nadchodzący sezon, nie zabrakło ponadczasowych klasyków. Niezawodny biały t-shirt czy biała koszula oversize doskonale łączą spódnice z asymetryczną falbaną oraz kwiatowym printem. Charakterystycznym elementem dla kolekcji jest apaszka, która pojawia się w kampanii jako pasek do spódnic czy kokarda na sukienkach. Można ją nosić również osobno, jako akcesorium do włosów lub torebki. Ubrania wykonane są w wysokiej jakości bawełny, lnu i wiskozy, a materiały pochodzą z Hiszpanii, Włoch oraz Francji.

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Bohaterką kampanii jest założycielka marki, Olga Kalicka. Jej dziewczęca uroda marzycielki idealnie oddaje klimat kolekcji. Romantyczną sesję wyprodukowała agencja STUDIO create, za obiektywem stanęła Monka Szwed, a otoczenie zdjęć tworzą wnętrza kamienicy we francuskim stylu. Za makijaż odpowiada Dominika Koryciorz, a o włosy zadbał Tomek Kopeć. Zobaczcie pierwszą kolekcję marki Rêves!  

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.