Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Oto pierwsza kolekcja nowej marki Olgi Kalickiej!

Co znajdziemy w ofercie Rêves?

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 16:30
Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka wspólnie z przyjaciółką otworzyła własną markę odzieżową. Rêves, bo właśnie tak nazywa się brand, celebruje kobiecość poprzez kwiatowe wzory i romantyczne kroje. Właścicielki wierzą, że takie produkty pomogą każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo. Na sezon wiosna-lato, marka Rêves przygotowała opowieść o francuskim wdzięku i miejskiej elegancji. W kolekcji znajdziecie sukienki o różnych długościach, barwne spódnice i bufiaste koszule. Odzwierciedla ona styl Olgi Kalickiej, która stworzyła markę razem z przyjaciółką, Karoliną Borowską. Kolekcja trafiła do sprzedaży już dziś!

Olga Kalicka już dziś rusza ze swoją marką Rêves

W kolekcji Rêves na nadchodzący sezon, nie zabrakło ponadczasowych klasyków. Niezawodny biały t-shirt czy biała koszula oversize doskonale łączą spódnice z asymetryczną falbaną oraz kwiatowym printem. Charakterystycznym elementem dla kolekcji jest apaszka, która pojawia się w kampanii jako pasek do spódnic czy kokarda na sukienkach. Można ją nosić również osobno, jako akcesorium do włosów lub torebki. Ubrania wykonane są w wysokiej jakości bawełny, lnu i wiskozy, a materiały pochodzą z Hiszpanii, Włoch oraz Francji.

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Bohaterką kampanii jest założycielka marki, Olga Kalicka. Jej dziewczęca uroda marzycielki idealnie oddaje klimat kolekcji. Romantyczną sesję wyprodukowała agencja STUDIO create, za obiektywem stanęła Monka Szwed, a otoczenie zdjęć tworzą wnętrza kamienicy we francuskim stylu. Za makijaż odpowiada Dominika Koryciorz, a o włosy zadbał Tomek Kopeć. Zobaczcie pierwszą kolekcję marki Rêves!  

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.