Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Oto pierwsza kolekcja nowej marki Olgi Kalickiej!

Co znajdziemy w ofercie Rêves?

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 16:30
Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka wspólnie z przyjaciółką otworzyła własną markę odzieżową. Rêves, bo właśnie tak nazywa się brand, celebruje kobiecość poprzez kwiatowe wzory i romantyczne kroje. Właścicielki wierzą, że takie produkty pomogą każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo. Na sezon wiosna-lato, marka Rêves przygotowała opowieść o francuskim wdzięku i miejskiej elegancji. W kolekcji znajdziecie sukienki o różnych długościach, barwne spódnice i bufiaste koszule. Odzwierciedla ona styl Olgi Kalickiej, która stworzyła markę razem z przyjaciółką, Karoliną Borowską. Kolekcja trafiła do sprzedaży już dziś!

Olga Kalicka już dziś rusza ze swoją marką Rêves

W kolekcji Rêves na nadchodzący sezon, nie zabrakło ponadczasowych klasyków. Niezawodny biały t-shirt czy biała koszula oversize doskonale łączą spódnice z asymetryczną falbaną oraz kwiatowym printem. Charakterystycznym elementem dla kolekcji jest apaszka, która pojawia się w kampanii jako pasek do spódnic czy kokarda na sukienkach. Można ją nosić również osobno, jako akcesorium do włosów lub torebki. Ubrania wykonane są w wysokiej jakości bawełny, lnu i wiskozy, a materiały pochodzą z Hiszpanii, Włoch oraz Francji.

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Bohaterką kampanii jest założycielka marki, Olga Kalicka. Jej dziewczęca uroda marzycielki idealnie oddaje klimat kolekcji. Romantyczną sesję wyprodukowała agencja STUDIO create, za obiektywem stanęła Monka Szwed, a otoczenie zdjęć tworzą wnętrza kamienicy we francuskim stylu. Za makijaż odpowiada Dominika Koryciorz, a o włosy zadbał Tomek Kopeć. Zobaczcie pierwszą kolekcję marki Rêves!  

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Olga Kalicka
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.