Gwiazdy uwielbiają ten trend

Aleksandra Frankowska 7 lutego 2023 17:27

Dwa zegarki – czy to nie za dużo? Dla księżnej Diany absolutnie nie, a teraz również i dla innych gwiazd, które z przyjemnością kopiują ten trend. Księżna Walii wylansowała go jeszcze przed małżeństwem z księciem. Był to czas, kiedy jej styl bardzo ewoluował. Jak nosić dwa zegarki jednocześnie?

ZOBACZ TEŻ: Historia ukochanej sukni księżnej Diany od Victora Edelsteina

Gwiazdy noszą trend księżnej Diany

Dwa zegarki to wcale nie pomyłka, a trend, który ma już swoje lata. Pierwotnie nosiła go księżna Diana, a teraz powtarzają go wielkie gwiazdy. Na najnowszych zdjęciach widzimy je u Nicoli Peltz Beckham oraz Seleny Gomez. Zegarki mogą, ale nie muszą być identyczne. Wygląda to bardzo stylowo i pasuje do wielu stylizacji.

Z dwoma zegarkami na nadgarstku pokazała się również Dua Lipa i Bella Hadid, a przypominamy, że te kobiety uwielbiają modę i zabawę trendami. Zegarki można nosić nie tylko na jednym nagdarstku, ale również... na dwóch! Robią tak również mężczyźni, jak chociażby Bill Murray.

Księżna Diana pierwszy raz pokazała się z dwoma zegarkami podczas meczu Polo w 1981 roku. Było to jeszcze przed ślubem z księciem Karolem. Miała na sobie zegarek marki Calatrava z żółtego złota oraz drugi, Disco Volante, który należał do księcia. Być może jego założenie było przypadkowe, bowiem Karol grał wtedy w polo. Zegarek dał księżnej do przetrzymania, a ta założyła go na nadgarstek. Czyżby nieświadomie stworzyła świetny trend?

W naszej galerii znajdziecie inne gwiazdy z dwoma zegarkami. 

1/4
Selena Gomez
Copyright @Instagram @selenagomez @nicoleannapeltzbeckham
1/4

Selena Gomez i Nicola Pelts Beckham

2/4
Diana
Copyright @Tim Graham Photo Library via Getty Images
2/4

Księżna Diana w 1981 roku. To zdjęcie stało się legendą i motywem przewodnim do trendu na dwa zegarki.

3/4
Bill Muray
Copyright @Daniele Venturelli/WireImage
3/4

Bill Muray w Cannes z dwoma zegarkami, ale na... obu nadgarstkach. 

4/4
Billie Eilish
Copyright @Jim SJim Spellman/FilmMagicpellman/FilmMagic
4/4

Billie Eilish połączyła dwa zegarki ze zdobionymi bransoletkami. Efekt? Wow!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.