Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal
ZE ŚWIATA MODY

Najlepsze stylizacje księżniczki Charlotte. Jak się zmienia córka Kate i Williama?

Zobacz piękne stylizacje małej księżniczki

Paulina Filipowicz 16 lipca 2020 14:31
Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżniczka Charlotte, córeczka księżnej Kate i księcia Williama, zaledwie dwa miesiące temu skończyła piąte urodziny, ale już jest jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. Narodziny dziewczynki śledziły uważnie media na całym świecie, a każde jej publiczne pojawienie się jest nie lada gratką dla fotoreporterów i wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Mała Charlotte podobnie jak jej mama Kate, jest coraz częściej nazywana modową inspiracją. Choć na razie księżniczka jest jeszcze dzieckiem, miliony kobiet bacznie obserwują jej styl i ubierają swoje pociechy w podobne ubranka. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się ślicznym stylizacją księżniczki Charlotte. Która jest Waszą ulubioną?

Najlepsze stylizacje księżniczki Charlotte. Jak się zmienia córka Kate i Williama?

Księżniczka Charlotte ma zaledwie pięć lat, a jej stylizacje są szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Nic dziwnego, skoro jest córką księcia Williama i jego pięknej żony, księżnej Kate. Jednym z najbardziej znanych zestawów, jakie ubrała księżniczka był śliczny look, na który składała się biała sukienka, wiklinowy koszyczek i wianek we włosach. Tą stylizacją Charlotte zachwyciła na ślubie swojej cioci Pippy Middleton. Kate wybrała wówczas sukienkę od Alexander McQueen. 

Look w stylu księżnej Kate i księżniczki Charlotte
Fot. Getty Images

Charlotte równie pięknie wyglądała na ślubie księżniczki Eugenii. Tym razem córeczka Kate również miała na sobie białą sukienkę z krótkim rękawkiem. Kreacja ozdobiona była grubym pasem z florystycznym wzorem. Podobnie jak na ślubie Pippy, księżniczka Charlotte także miała przyozdobioną fryzurę roślinnym dodatkiem. Wyglądała prześlicznie w towarzystwie swojego równie eleganckiego brata, księcia Georga.

Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Fot. Rex Features/East News

Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Fot. Rex Features/East News

Mała Charlotte najczęściej widziana jest w ślicznych dziewczęcych sukienkach. Córka Kate i Williama jest jednak przede wszystkim bardzo aktywnym dzieckiem - lubi sport i ciągle musi być w ruchu. Dlatego na co dzień do sukienek zwykle zakłada wygodne sportowe buty, trampki, sandałki sportowe czy sneakersy. Czasem, jak wszystkie dzieci chodzi po prostu... boso!

Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia urodzinowe
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

książę George, księżniczka Charlotte
Fot. Instagram @theroyalfamily

księżniczka Charlotte
Fot. Instagram/@kensingtonroyal/@mattporteous

Mama Charlotte, księżna Kate, słynie ze świetnego gustu do mody. Świat obserwuje jej stylizacje, które zawsze są perfekcyjne, dobrane adekwatnie do okazji, ale też zgodne z panującymi trendami. Księżna Kate jest prawdziwą ikoną stylu, a jej modowe wybory stają się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Jej styl to połączenie prostoty i elegancji, dlatego jest idealnym przykładem tego, jak stosownie ubrać się w każdej sytuacji. Nic więc dziwnego, że córeczka Kate, księżniczka Charlotte, rośnie na kolejną ikonę stylu, skoro ma tuż obok siebie taki wzór do naśladowania!  

Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.