Oto dziesięciu wspaniałych!

Marcin Brzeziński 31 grudnia 2019 13:29

Przedstawiamy najlepiej ubranych Polaków roku 2019! Podobno na świecie moda męska jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów w branży. Czy tak samo jest Polsce? Przykład naszych dziesięciu wspaniałych (kolejność przypadkowa) pokazuje, że nie mamy się czego wstydzić. Choć na pojawienie się polskiego odpowiednika Timothée Chalamet, uznanego za najbardziej wpływowego mężczyznę w światowej modzie przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać... A oto najlepiej ubrani Polacy roku 2019! Czy waszym zdaniem kogoś zabrakło w tym zestawieniu? A może ktoś na miejsce w tej dziesiątce sobie nie zasłużył? 

1/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Piotr Kraśko
Copyright @East News
1/10

1. Piotr Kraśko
Warto docenić całkowity profesjonalizm. W stylizacjach Piotra Kraśki może brak specjalnej fantazji, ale brak też... najmniejszego błędu. Do naśladowania!
 

2/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Marcin Prokop
Copyright @East News
2/10

2. Marcin Prokop
Stały, wysoki poziom. Zawsze robi na nas wrażenie, jak przy tak pokaźnym wzroście prezenterowi udaje się zachować właściwe proporcje sylwetki.

3/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Radzimir Dębski
Copyright @East News
3/10

3. Radzimir Dębski
Artystyczna dusza i artystyczny styl. Szkoda tylko, że tak rzadko możemy go oglądać na naszych czerwonych dywanach.

4/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Robert Kupisz
Copyright @East News
4/10

4. Robert Kupisz
Najlepszy ambasador swojej własnej marki. Wypada równie dobrze w stylizacjach casualowych, jak wieczorowych.
 

5/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Borys Szyc
Copyright @East News
5/10

5. Borys Szyc
„Zimna wojna" z jego udziałem walczyła o Oscary w trzech kategoriach. Film nie zdobył żadnej statuetki, ale Borys Szyc prezentował się na czerwonym dywanie w Hollywood bez zarzutu!

6/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Grzegorz Krychowiak
Copyright @Instagram @grzegorz.krychowiak
6/10

6. Grzegorz Krychowiak
Jest bez wątpienia jednym z najbardziej stylowych polskich piłkarzy z wyraźnym pociągiem do elegancji we włoskim wydaniu.
 

7/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Maciej Musiał
Copyright @Akpa
7/10

7. Maciej Musiał
Ostatnio wystąpił w „Wiedźminie" obok Henry'ego Cavilla. My doceniamy to jak świetnie wypadał w tym roku na różnych nie tylko filmowych imprezach.

8/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Piotr Stramowski
Copyright @East News
8/10

8. Piotr Stramowski
Gwiazdor filmów Patryka Vegi szczególnie dobrze prezentuje się w smokingach i garniturach. I o takiego Piotra Stramowskiego chcielibyśmy częściej oglądać również w przyszłym roku!

9/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Sławek Uniatowski
Copyright @Akpa
9/10

9. Sławek Uniatowski
Z pewnością najbardziej stylowy polski wokalista. Nie wiemy, czy to pomaga w śpiewaniu, ale na koncertach be wątpienia jest dużym atutem.

10/10
Najlepiej ubrani Polacy 2019 Radosław Majdan
Copyright @East News
10/10

10. Radosław Majdan
Warto docenić fakt, jak świetnie dobrane są zawsze stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Taki partner to na czerwonym dywanie prawdziwy skarb!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…