Sabina Zięba 23 listopada 2017 15:30
1/12
Copyright @East News / Getty Images
1/12

Miley Cyrus obchodzi dziś 25 urodziny! Zdolna wokalistka, która tak naprawdę nazywa się Destiny Hope Cyrus, urodziła się 23 listopada 1992 roku w Nashville, w stanie Tennessee, jako córka Leticii Finley oraz wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa. Mimo naprawdę młodego wieku, artystka w swoich stylizacjach jest naprawdę szalenie odważna!  Niektórzy twierdzą, że nie ma czym zaskoczyć, bo pokazała już wszystko...

Polecamy też: Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po ślubie?! Znamy szokujące doniesienia zagranicznych mediów!

 

Metamorfoza ubioru Miley Cyrus

W początkowych latach swojej kariery jej styl nie wyróżniał się niczym szczególnym. Grając w serialu „Hannah Montana” wyglądała, jak milion innych nastolatek w jej wieku. Nosiła dużą ilość biżuterii, ciężkie buty, koszule w kratę i spodnie z dziurami. Wszystko zmieniło się w 2012 roku, kiedy to rozjaśniła włosy i zaczęła podkreślać swoją figurę. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, bo Miley nawet w najmniejszym stopniu nie przypominała niewinnej dziewczyny, która grała w popularnym serialu dla dzieci. Po niespodziewanym zerwaniu zaręczyn w 2013 roku z Liamem Hemsworthem była w kilku związkach i ogłosiła, że jest panseksualna, czyli przy wyborze partnera nie kieruje się jego płcią. Szokowała nie tylko wypowiedziami, ale przede wszystkim strojem - spod jej prześwitujących kreacji często widać było odważną bieliznę lub jej całkowity brak, a niektóre sukienki nadawałyby się bardziej do scen perwersyjnego seksu z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, niż na czerwony dywan. Jednak najbardziej kontrowersyjne stylizacje wokalistka prezentowała na swoich koncertach. Skórzane pasy zasłaniające jedynie najbardziej newralgiczne miejsca, naklejki na piersi czy sukienki mini, które więcej odkrywały niż zasłaniały, były obecne w jej stylu na porządku dziennym. Trwało to kilka lat, do momentu aż ona i Liam w 2016 roku postanowili do siebie wrócić. Wtedy to Miley zaczęła spokojniej się ubierać i coraz częściej klasycznymi kreacjami podkreślać swoją kobiecość i urodę. Na co dzień wokalistka stawia na niezwykle oryginalne stylizacje, łącząc pozornie niepasujące do siebie rzeczy i wyglądając nowocześnie oraz stylowo, choć czasem nadal lubi zwracać na siebie uwagę odważnymi projektami... Zobaczcie te najbardziej szokujące w naszej galerii!

2/12
Copyright @East News
2/12

3/12
Copyright @Getty Images
3/12

4/12
Copyright @Getty Images
4/12

5/12
Copyright @Getty Images
5/12

6/12
Copyright @East News
6/12

7/12
Copyright @East News
7/12

8/12
Copyright @East News
8/12

9/12
Copyright @East News
9/12

10/12
Copyright @East News
10/12

11/12
Copyright @Getty Images
11/12

12/12
Copyright @East News
12/12

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!