Odważylibyście się to ubrać?

Sabina Zięba 23 listopada 2019 15:10

Miley Cyrus obchodzi dziś 27. urodziny! Zdolna wokalistka, która tak naprawdę nazywa się Destiny Hope Cyrus, urodziła się 23 listopada 1992 roku w Nashville, w stanie Tennessee, jako córka Leticii Finley oraz wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa. Mimo naprawdę młodego wieku, artystka w swoich stylizacjach jest naprawdę szalenie odważna!  Niektórzy twierdzą, że nie ma czym zaskoczyć, bo pokazała już wszystko...

Metamorfoza ubioru Miley Cyrus

W początkowych latach swojej kariery jej styl nie wyróżniał się niczym szczególnym. Grając w serialu „Hannah Montana” wyglądała, jak milion innych nastolatek w jej wieku. Nosiła dużą ilość biżuterii, ciężkie buty, koszule w kratę i spodnie z dziurami. Wszystko zmieniło się w 2012 roku, kiedy to rozjaśniła włosy i zaczęła podkreślać swoją figurę. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, bo Miley nawet w najmniejszym stopniu nie przypominała niewinnej dziewczyny, która grała w popularnym serialu dla dzieci.

Po niespodziewanym zerwaniu zaręczyn w 2013 roku z Liamem Hemsworthem była w kilku związkach i ogłosiła, że jest panseksualna, czyli przy wyborze partnera nie kieruje się jego płcią. Wprawiała w zdumienie nie tylko wypowiedziami, ale przede wszystkim strojem - spod jej prześwitujących kreacji często widać było odważną bieliznę lub jej całkowity brak, a niektóre sukienki nadawałyby się bardziej do scen perwersyjnego seksu z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, niż na czerwony dywan. Jednak najbardziej kontrowersyjne stylizacje wokalistka prezentowała na swoich koncertach.

Skórzane pasy zasłaniające jedynie najbardziej newralgiczne miejsca, naklejki na piersi czy sukienki mini, które więcej odkrywały niż zasłaniały, były obecne w jej stylu na porządku dziennym. Trwało to kilka lat, do momentu aż ona i Liam w 2016 roku postanowili do siebie wrócić. Wtedy to Miley zaczęła spokojniej się ubierać i coraz częściej klasycznymi kreacjami podkreślać swoją kobiecość i urodę. Czy teraz po ponownym rozstaniu wróci do szokowania? Czas pokaże!

Na co dzień wokalistka stawia jednak na niezwykle oryginalne stylizacje, łącząc pozornie niepasujące do siebie rzeczy i wyglądając nowocześnie oraz stylowo, choć czasem nadal lubi zwracać na siebie uwagę odważnymi projektami... Zobaczcie te najbardziej szokujące w naszej galerii!  

1/11
Copyright @East News
1/11

2/11
Copyright @Getty Images
2/11

3/11
Copyright @Getty Images
3/11

4/11
Copyright @Getty Images
4/11

5/11
Copyright @East News
5/11

6/11
Copyright @East News
6/11

7/11
Copyright @East News
7/11

8/11
Copyright @East News
8/11

9/11
Copyright @East News
9/11

10/11
Copyright @Getty Images
10/11

11/11
Copyright @East News
11/11

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.