Odważylibyście się to ubrać?

Sabina Zięba 23 listopada 2021 13:27

Miley Cyrus obchodzi dziś 29. urodziny! Zdolna wokalistka, która tak naprawdę nazywa się Destiny Hope Cyrus, urodziła się 23 listopada 1992 roku w Nashville, w stanie Tennessee, jako córka Leticii Finley oraz wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa. Mimo naprawdę młodego wieku, artystka w swoich stylizacjach jest naprawdę szalenie odważna!  Niektórzy twierdzą, że nie ma czym zaskoczyć, bo pokazała już wszystko...

CZYTAJ TEŻ: Miley Cyrus i The Weeknd na Super Bowl 2021. Najlepsze stylizacje gwiazd na Super Bowl 2021

Metamorfoza ubioru Miley Cyrus

W początkowych latach swojej kariery jej styl nie wyróżniał się niczym szczególnym. Grając w serialu „Hannah Montana” wyglądała, jak milion innych nastolatek w jej wieku. Nosiła dużą ilość biżuterii, ciężkie buty, koszule w kratę i spodnie z dziurami. Wszystko zmieniło się w 2012 roku, kiedy to rozjaśniła włosy i zaczęła podkreślać swoją figurę. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, bo Miley nawet w najmniejszym stopniu nie przypominała niewinnej dziewczyny, która grała w popularnym serialu dla dzieci.

Po niespodziewanym zerwaniu zaręczyn w 2013 roku z Liamem Hemsworthem była w kilku związkach i ogłosiła, że jest panseksualna, czyli przy wyborze partnera nie kieruje się jego płcią. Wprawiała w zdumienie nie tylko wypowiedziami, ale przede wszystkim strojem - spod jej prześwitujących kreacji często widać było odważną bieliznę lub jej całkowity brak, a niektóre sukienki nadawałyby się bardziej do scen perwersyjnego seksu z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, niż na czerwony dywan. Jednak najbardziej kontrowersyjne stylizacje wokalistka prezentowała na swoich koncertach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miley Cyrus zdecydowała się na krótkie cięcie w nowym roku!

Skórzane pasy zasłaniające jedynie najbardziej newralgiczne miejsca, naklejki na piersi czy sukienki mini, które więcej odkrywały niż zasłaniały, były obecne w jej stylu na porządku dziennym. Trwało to kilka lat, do momentu aż ona i Liam w 2016 roku postanowili do siebie wrócić. Wtedy to Miley zaczęła spokojniej się ubierać i coraz częściej klasycznymi kreacjami podkreślać swoją kobiecość i urodę. Czy teraz po ponownym rozstaniu wróci do szokowania? Czas pokaże!

Na co dzień wokalistka stawia jednak na niezwykle oryginalne stylizacje, łącząc pozornie niepasujące do siebie rzeczy i wyglądając nowocześnie oraz stylowo, choć czasem nadal lubi zwracać na siebie uwagę odważnymi projektami... Zobaczcie te najbardziej szokujące w naszej galerii!  

1/13
Copyright @East News
1/13

2/13
Copyright @Getty Images
2/13

3/13
Copyright @Getty Images
3/13

4/13
Copyright @Getty Images
4/13

5/13
Copyright @East News
5/13

6/13
Copyright @East News
6/13

7/13
Copyright @East News
7/13

8/13
Copyright @East News
8/13

9/13
Copyright @East News
9/13

10/13
Copyright @Getty Images
10/13

11/13
Copyright @East News
11/13

12/13
Miley Cyrus
Copyright @ Alberto E. Rodriguez/Getty Images
12/13

13/13
Miley Cyrus
Copyright @Vijat Mohindra/MTV VMAs 2020/Vijat Mohindra/MTV VMAs 2020 via Getty Images)
13/13

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…