Sprawdź, jak je stylizować!

Paulina Filipowicz 8 lutego 2021 19:29

Wiosna 2021 to czas na powiew świeżości w garderobie! W tym sezonie stawiamy na nonszalancką wygodę - streetwear łączymy z elegancją! Dlatego kluczowym elementem garderoby na wiosnę 2021 będą stylowe bluzy. Fasony te już dawno straciły swój sportowy charakter. Bluzy, które kiedyś pojawiły się wyłącznie na boiskach czy podczas treningów, produkują dziś znane marki, sieciówki, jak i luksusowe domy mody. Fashionistki nadały bluzom nowego charakteru i dziś można połączyć je zarówno ze spodniami, jak i sukienką czy spódnicą. Przedstawiamy najmodniejsze bluzy z kapturem i nadrukami na wiosnę 2021!

Modne trendy wiosna 2021. Najmodniejsze bluzy na wiosnę 2021

W ostatnich miesiącach zapotrzebowanie na wygodne i praktyczne bluzy jeszcze bardziej wzrosło, a większość z nas spędza czas w komfortowych zestawach. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce modne bluzy przydadzą się głównie na wiosennych spacerach. A jakie modele będą szczególnie pożądane wiosną 2021? I jak je stylowo nosić? W tym sezonie streetwear przeplata się z romantyzmem. Kolorowe bluzy zestawiamy nie tylko ze spódniczkami, ale również z sukienkami! Nosimy modele oversize, w kolorze lub minimalistyczne fasony w neutralnych barwach. Zobaczcie, jak robią stylizować bluzy wiosną 2021!  

1/8
Trendy wiosna 2021. Najmodniejsze bluzy z kapturem na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
1/8

Wiosną 2021 nosimy bluzy o kroju oversize. Obszerne modele zestawiamy ze stylowymi dodatkami, jak czapki bucket hat czy torebki nerki na pasku.

2/8
sukienki na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
2/8

W tym sezonie streetwear przeplata się z romantyzmem. Kolorowe bluzy zestawiamy nie tylko ze spódniczkami, ale również z bajkowymi sukienkami!

3/8
Trendy wiosna 2021. Najmodniejsze bluzy z nadrukami na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
3/8

Najmodniejszy wzór na wiosnę 2021? Barwny tie-dye w stylu lat 70-tych, który podbija szafy fashionistek!

4/8
Trendy wiosna 2021 bluzy z kapturem i nadrukami na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
4/8

Beżowy total look wygląda najlepiej z gładką bluzą bez kaptura, na którą nonszalancko zarzucisz marynarkę!

5/8
Trendy wiosna 2021 bluzy z kapturem i nadrukami na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
5/8

Jeśli natomiast chcesz rozpogodzić nastroje, postaw na bluzy w intensywnym kolorze! Czerwień, róż, błękity czy zieleń - wybór należy do Ciebie!

6/8
bluzy z kapturem i nadrukami na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
6/8

Nadruki wciąż są na topie, ale pamiętaj o ważnej zasadzie: wiosną 2021 stawiamy na pozytywne hasła...

7/8
spódnice mini na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
7/8

Kto powiedział, że czarna, prosta bluza jest nudna? Jeśli zestawisz ją z modną spódniczką mini, stworzysz jeden z najbardziej stylowych zestawów na wiosnę 2021.

8/8
spódnice maxi na wiosnę 2021
Copyright @Getty Images
8/8

Nie tylko mini prezentuje się stylowo z klasyczną bluzą. Również długie spódnice maxi będą świetnie łączyć się z wygodną górą. Wiosną 2021 najmodniejsze spódnice projektanci tworzą ze skórzanych materiałów.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!