Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Gwiazda M jak miłość pokazała swój stylowy apartament!

Jak urządziła pokój dla dzieci?

Paulina Filipowicz 22 lipca 2020 12:29
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek znana jest nie tylko ze swoich zdolności aktorskich, ale również z dobrego gustu do mody. Gwiazda serialu M jak Miłość ma również świetne wyczucie stylu, jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. Aktorka na swoim Instagramie regularnie relacjonuje momenty z życia zawodowego, jak również prywatnego. Na jej profilu można dostrzec piękne wnętrza apartamentu gwiazdy. Jak Katarzyna Cichopek urządziła swoje stylowe mieszkanie?

Mieszkanie Katarzyny Cichopek. Jak mieszka aktorka serialu "M jak Miłość"?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel regularnie dzielą się na Instagramie ze swoimi obserwatorami zdjęciami z życia prywatnego. Aktorka często pokazuje swoje stylizacje, fotografie z wakacji czy z planu serialu. Nie brakuje również zdjęć z domowego zacisza, dzięki którym można zobaczyć, jak Kasia i Marcin Hakiel urządzili swoje mieszkanie!

Ostatnio aktorka pokazała. jak wygląda pokój jej córki Heleny! Wnętrze dziecięcej sypialni jest utrzymane w jasnej kolorystyce. Jest minimalistycznie, jednak nie brakuje przestrzeni na zabawę i naukę. Dziewczynka uczy się przy białym biurku, nad którym wisi tablica, gdzie Kasia zbiera dyplomy i prace artystyczne Helenki. Duże okno sprawia, że pokój jest dobrze oświetlony i nasłoneczniony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, pewnie Wasze dzieci nie myślą teraz o nauce, ale nauka może być też świetną zabawą. Polecam Wam zajęcia z języka angielskiego w szkole online @novakidpolska Do nauki z native speakerem potrzebujecie tylko komputera i internetu. Grafik zajęć jest elastyczny a długość lekcji dostosowana do utrzymania uwagi dziecka. Nauka odbywa się poprzez zabawę, jest interakcyjna, ciekawa, wesoła. Zajęcia dedykowane są dzieciom od 4 do 12 roku życia. Zapraszam Was na darmową lekcję próbną z moim kodem bonusowym: KATARZYNA2384 Używając mojego kodu oraz linku https://www.novakid.pl/r/hpng&utm_medium=influnecer&utm_campaign=katarzynacichopek dostaniecie również 60 zł na pierwszy pakiet lekcji. Enjoy 😘 #learningisfun #englishlesson #onlineschool #kids #fun

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Dalsza część mieszkania również utrzymana jest w jasnej kolorystyce, a we wnętrzach przeważa biel. W salonie śnieżnobiałe przeszklone szafy kontrastują z szarą sofą, firankami i dywanami. Drewniana podłoga ociepla pokój nadając mu skandynawskiego stylu. Duże wrażenie robi również pokaźnych rozmiarów taras, na którym Kasia uwielbia się relaksować z dobrą książką lub w towarzystwie swoich pociech. Balkon przyozdobiony jest licznymi kwiatami, a centralne miejsce zajmuje duży fotel wiszący.

W nieskazitelnej bieli utrzymane zostały również kuchnia i łazienka. Jane, błyszczące szafki bez klamek nadają modernistycznego charakteru przestrzeni. W kuchni centralne miejsce zajmuje duża wyspa z kontrastującym z bielą wnętrza ciemnym blatem. Nowoczesne wnętrza są również bardzo dobrze nasłonecznione, dzięki ogromnym oknom sięgającym do ziemi. Jak Wam się podoba minimalistyczne mieszkanie Katarzyny Cichopek?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak smakuje piękno 😋 nie wiem czy wiecie, ale Polska jest liderem w produkcji jabłek w Europie. Mamy najwiecej odmian deserowych 😋 ja wybieram tylko polskie jabłka i szukam Jabłek Grójeckich @jablka_grojeckie Są one charakterystyczne, bo mają naklejkę z królową Boną( przeszło 500 lat tradycji sadowniczych sięgających czasów królowej Bony, która w XVI wieku otrzymała w tej części kraju ogromne połacie ziemi i przeznaczyła je na królewską plantację drzew owocowych, w szczególności jabłoni) i z żółtym znaczkiem, który oznacza ze jabłka zostały wpisane do unijnego rejestru jako Chronione Oznaczenie Geograficzne. Mamy być z czego dumni, a to co dobre jest na wyciągnięcie ręki 😋 #polskiejablka #jablka #produktpolski #wspierampolskie #certyfikat #dobrebopolskie #UE #jakość #bezpieczenstwo #jablkagrojeckie #taksmakujepiekno #owoce #chronioneoznaczeniegeograficzne #chog #zdrowie #witaminy #natura #lifestyle

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, mam nadzieję, że pamiętacie o częstym i dokładnym myciu rąk Waszych pociech? Jednak częste mycie silnymi detergentami może przesuszać, a nawet podrażniać delikatną skórę dzieci. My stosujemy delikatny płyn do ciała @4organic, który nie tylko pielęgnuje, nawilża i jest hipoalergiczny, ale także zmywa drobnoustroje i jest łagodny dla skóry. Jest bezzapachowy, pozbawiony barwników. W wersji dla dziewczynek i chłopców. Pierwsze kosmetyki w Polsce, które otrzymały certyfikat @allergycertified ✅ - gwarancja, że minimalizują jakiekolwiek uczulenie i podrażnienia. Znajdziecie je w sklepie internetowym www.4organic.pl. Butelki tych kosmetyków w 100% wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu. #organiccosmetics #naturalcosmetics #cosmeticforkids #momlife #4organic

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.