Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Sabina Zięba 23 maja 2021 12:31

W przeciągu dwudziestu lat kariery Agnieszki Chylińskiej mieliśmy okazję widzieć jej wiele różnych wcieleń. Była już rudowłosą rockmanką o kilkukilogramowej nadwadze, słodką blondynką w niezwykle kobiecych ubraniach i chłopczycą, którą podejrzewa się o zaburzenia odżywiania. Wokalistkę spokojnie można nazwać królową metamorfoz!

Styl Agnieszki Chylińskiej

Na początku swojej drogi, gdy była jeszcze członkinią zespołu O.N.A., jej styl był wyjątkowo niedbały. Kochała czarną barwę, ciężkie buty oraz mocny makijaż. Pokazywała się w spodniach i luźnych koszulach, wyglądając jak prawdziwa rockmanka. Wszystko zmieniło się w 2009 roku. To wtedy wydała swoją pierwszą popową płytę „Modern rocking” i zaczęła być jurorką w show „Mam Talent”. Fani byli zszokowani jej nowym wcieleniem - piosenkarka luźne stylizacje zamieniła na szpilki i kolorowe sukienki. Zaczęła odsłaniać nogi i podkreślać swoje kobiece kształty.

Następnym zaskakującym posunięciem była zmiana koloru włosów na blond, co nastąpiło w 2012 roku. Wkrótce potem je ścięła, ale jej styl nadal pozostawał niezwykle dziewczęcy. W międzyczasie sporo schudła. Gdy w 2016 roku wydała album „Forever Child” nastąpiła kolejna zmiana wizerunku - już czarnowłosa wokalistka powróciła do wyrazistych looków, mieszając odrobinę awangardy z chłopięcym buntem i kobiecą delikatnością. 

Chylińska wytrwale trzymała się outfitów nawiązujących do muzyki punkowej i rockowej, jednak do czasu... Sporo kontrowersji wywołały jej stylizacje podczas castingów do programu „Mam Talent”. Chciała powrócić do kobiecego stylu, ale niedługo później znów postawiła na chłopięcy luz. Zdarzało się, że jej kreacje były nietrafione i krytykowane przez znawców mody.

Zobaczcie, jak zmieniał się styl Agnieszki Chylińskiej! W którymś wcieleniu szczególnie Wam się podobała?  

1/14
Copyright @East News
1/14

Agnieszka Chylińska w Opolu w 1996 roku. Nie przywiązywała wówczas większej wagi do wyglądu. Nie lubiła podkreślać swojej sylwetki, za to kochała wszechobecną czerń.

2/14
Copyright @East News
2/14

Zamiłowanie do ciemnych barw nie opuszczało jej w kolejnych latach. Zdarzało jej się jednak wprowadzać barwne elementy do stylizacji. Na zdjęciu w 2005 roku na Gali Piłkarskich Oscarów.

3/14
Copyright @East News
3/14

Tutaj w 2008 roku na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. 

4/14
Copyright @East News
4/14

Ta kreacja Agnieszki Chylińskiej na gali Viva Comet 2010 z pewnością jest tą najspektakularniejszą w jej karierze. Wokalistka po raz pierwszy pojawiła się wówczas w sukience, która nie miała ciemnej barwy, a w dodatku przez jaskrawy kolor nie pozostawała niezauważona. 

5/14
Copyright @East News
5/14

Z biegiem czasu wokalistka nauczyła się łączyć różne faktury i kolory. Tutaj podczas castingów do „Mam Talent” w 2014 roku.

6/14
Copyright @East News
6/14

Mimo skrócenia swojej blond fryzury w 2015 roku jej styl nadal pozostawał niezwykle barwny i kobiecy.

7/14
Copyright @East News
7/14

Podczas Sylwestra w 2015 roku po raz pierwszy po dłuższym czasie znów pojawiła się w niezwykle rockowej stylizacji. Zapowiedziało to kolejną metamorfozę. 

8/14
Copyright @East News
8/14

W wyrazistych mocnych lookach pokazywała się jeszcze pod koniec 2017 roku. Potem jednak znów zdecydowała się na spódnice.

9/14
Copyright @East News
9/14

Podczas „Mam Talent” w listopadzie 2017 pojawiła się w sukience w paski z mocną koralową falbanką i niebieskich rajstopach. Kreacja została skrytykowana, ale okazało się, że tę samą miała na sobie na finale „Małych gigantów” w 2015 roku. Wtedy jednak zrezygnowała z mocnych rajstop... Czy nie było lepiej?

10/14
Copyright @East News
10/14

Ten komplet z 2017 roku zszokował jej fanów. Nic do siebie nie pasowało i wydawało się, jakby wokalista założyła losowe rzeczy z szafy. Wszystkiego było po prostu za dużo - wyszło tanio i tandetnie.

11/14
Copyright @East News
11/14

Na początku czerwca 2018 roku podczas castingu w Krakowie wokalistka postawiła na pastele. Choć góra stylizacji była bardzo wiosenna i poprawna, pstryczka w nos dają nam buty, by nie było zbyt zachowawczo.

12/14
Copyright @East News
12/14

O tej stylizacji Agnieszki z castingu w Gdańsku było naprawdę głośno. Na temat tej kreacji nie można powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Zostały zaburzone proporcje sylwetki, buty mógłby nosić 7-letni chłopiec na placu zabaw, o kolorach nie wspominając. Na dokładkę... ciastka w uszach. Co się stało?!

13/14
Agnieszka Chylińska, 2019
Copyright @Tricolors/East News
13/14

Tak Agnieszka Chylińska prezentowała się w maju 2019 roku podczas Polsat Super Hit Festiwal! Tym razem postawiła na dość prostą, a jednak przyciągającą wzrok czarną kreację.

14/14
Agnieszka Chylińska, 2019
Copyright @East News
14/14

A tak jurorka show „Mam talent” prezentowała się na półfinałach programu w listopadzie 2019 roku! Czerwona mini, platynowy blond, widoczne tatuaże... Taką Agnieszkę Chylińską uwielbiamy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.