Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca w dopasowanej czarnej sukience na Orłach 2020!

Brzuszka ciążowego nie da się już ukryć

Paulina Filipowicz 27 lutego 2020 13:15
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. East News

Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się drugiego dziecka, a jej ciążowy brzuszek jest już wyraźnie widoczny. Aktorka nie zamierza rezygnować z pracy oraz zawodowych obowiązków, a wszystko wskazuje na to, że stan błogosławiony jej służy. Marta uczestniczyła w konferencji dla artystów nominowanych do Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Aktorka odebrała nominację do nagrody za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą w "Mowie ptaków". Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyciła podczas spotkania swoją ciążową stylizacją. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciążowej stylizacji na Orłach 2020

Aktorka od pięciu lat tworzy szczęśliwy związek małżeński z Kamilem Kulą. Para ma synka Bruna, a już wkrótce powita na świecie drugie dziecko. Trzeba przyznać, że Marta mimo zaawansowanej ciąży promienieje i wygląda kwitnąco! Aktorka na konferencji dla nominowanych do Orłów 2020, pojawiła się w modnej czarnej stylizacji. Aktorka założyła jedwabną sukienkę długości midi, którą zestawiła z modną skórzaną marynarką. Skóra to mocny trend sezonu wiosna-lato 2020, który w tym roku będziemy nosić w każdym wydaniu - na spodniach, spódnicach, sukienkach i płaszczach. Marta Żmuda Trzebiatowska uważnie śledzi trendy, które łączy z ponadczasową klasyką, jak jedwabna kreacja.

Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. East News

Sukienka pochodzi z oferty polskiej marki Lovli Sink i jest dostępna w cenie 650 złotych. Uwagę zwracają również modne skórzane marszczone kozaki gwiazdy i delikatna złota biżuteria. Gwiazda postawiła na naturalny makijaż - brązowe cienie na powiekach, zaróżowione policzki i delikatnie podkreślone usta. Trzeba przyznać, że przyszła mama prezentuje się zjawiskowo! Jak podoba Wam się stylizacja aktorki?

Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummy’s out @atelierstylissimo @da_midays @doktormakeup @alicja_werniewicz #thx #konferencja #pnforły

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, nie umiem opisać radości, którą czuję w sercu. Dziś odebrałam nominację Polskiej Akademii Filmowej do nagrody ORŁY 2020 za drugoplanową rolę w filmie „Mowa ptaków” Xawerego Żuławskiego. To piękna kropka w mojej historii z Andrzejem Żuławskim, historii która zaczęła się ponad dwadzieścia lat temu. Jako nastolatka byłam fanką urody i talentu Sophie Marceau, tak dowiedziałam się o wybitnym polskim reżyserze - Andrzeju Żuławskim. Zafascynowałam się twórczością, która dla nastolatki była mało zrozumiała, ale pociągająca... Wtedy chyba pierwszy raz tak na serio poczułam, że chcę być aktorką. Wyobraźcie sobie jakie było moje zaskoczenie i niedowierzanie, kiedy kończąc Akademię Teatralną otrzymałam telefon od agenta, że Andrzej Żuławski zaprasza mnie na rozmowę w sprawie roli w filmie... Kosmos! Magia! Film ten nigdy nie powstał. Nie dane nam było spotkać się w pracy, ale zaproszenie do obrazu „Mowa ptaków” w reżyserii Xawerego Żuławskiego, do którego to scenariusz napisał sam Andrzej Żuławski, było dla mnie możliwością spotkania z Nim samym. I znowu magia, kosmos... metafizyka. Rola Jakubcowej pozwoliła mi wyzwolić się z szuflady „ładna, miła, grzeczna”. Nie wiem co przyniesie mi życie, nie wiem co przyniesie los i jak potoczy się dalej moja zawodowa droga, ale jedno jest pewne - to najpiękniejsza zawodowa podróż jaką odbyłam i cudownie „oczyszczające”, wyzwalające doświadczenie. Warto w siebie wierzyć i o siebie walczyć, nawet kiedy inni już dawno spisali Cię na straty... Piękny dzień! @pnf_orly #nominacja #dziękuję @kamilkula.official @marta_kownacka_ @jarzebskaciesielska @malgo_matuszewska @agencja_bumerang #xaweryżuławski

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.