ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience za... 130 złotych!

Ale jej akcesoria do najtańszych nie należą!

Marcin Brzeziński 4 kwietnia 2019 17:29
Małgorzata Rozenek-Majdan droga tania stylizacja
Fot. Mateusz Jagielski/East News, materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan była gwiazdą prezentacji najnowszych produktów marki La Millou. A to dlatego, że sama zaprojektowała dla niej kolekcję dziecięcych akcesoriów pod nazwą Lady Peony. Na tę okazję Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowała wyjątkową stylizację. Choć nie mamy pewności, czy najodpowiedniejszą na promocję dziecięcych kocyków, to z pewnością bardzo efektowną. Aż trudno więc uwierzyć, że sukienka, którą wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan kosztowała zaledwie... 129 złotych! Ale to prawda. Znaleźliśmy ten gorsetowy model z bufiastymi rękawami w ofercie polskiej marki Mosquito!

Ile kosztują dodatki Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Ale skłonność Małgorzaty Rozenek-Majdan do luksusowych (i drogich) ubrań oraz dodatków i w tym przypadku dała o sobie znać. Do kosztującej 129 złotych sukienki w kwiaty dodała ona bowiem torebkę do ręki domu mody Balmain kosztującą 5560 złotych. Buty również znacznie podnoszą koszt tej stylizacji. Są bowiem dziełem włoskiej luksusowej marki Aquazzura. Za podobny model trzeba zapłacić około 600 euro, czyli ponad 2500 złotych. Cóż... można powiedzieć, że Małgorzata Rozenek-Majdan posiadła sztukę łączenia drogiego (lub bardzo drogiego) z tanim!

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience polskiej marki Mosquito (cena 129,99 złotych).

Małgorzata Rozenek-Majdan droga tania stylizacja
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Dodała do niej torebkę Balmain (cena 5560 złotych).

Małgorzata Rozenek-Majdan droga tania stylizacja
Fot. Materiały prasowe

I buty włoskiej luksusowej marki Aquazzura (cena ponad 2500 złotych).

Małgorzata Rozenek-Majdan droga tania stylizacja
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.