Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki!

Ten wzór to hit tej wiosny!

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 13:29
Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki! O stylizacjach popularnej aktorki pisaliśmy niezliczoną ilość razy. Ma ona w swej szafie mnóstwo rzeczy charakterystycznych i ciekawych, które zestawia ze stonowaną klasyczną bazą. Składają się na nią dobre dżinsy, T-shirty i marynarki, trencz, spodnie cygaretki, klasyczne czarne szpilki. Tutaj zobaczcie jakie marki ma w swojej garderobie. Gwiazda jest przecież jedną z najlepiej ubranych Polek. Tym razem Małgorzata Kożuchowska zachwyciła nas zwiewną sukienką w małe groszki.

Małgorzata Kożuchowska w sukience w groszki

Groszki, grochy to modowa klasyka. Używał ich Christian Dior w swej legendarnej kolekcji New Look, a bikini w tak zwane „polka dot” nosiła Marilyn Monroe. W sezonie wiosna i lato 2020 groszki triumfalnie powracają! Gorący trend wyczuła Małgorzata Kożuchowska. A swoją nakrapianą sukienkę znalazła z w kolekcji H&M. Kosztującą 129 złotych kreację aktorka zestawiła z czarną marynarza i wysokimi kozakami na obcasach. Co ciekawe, przebojową sukienkę z H&M zobaczyliśmy także na zdjęciach Joanny Koroniewskiej. A zatem pamiętajcie... groszki będą hitem tej wiosny i lata!

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.