Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki!

Ten wzór to hit tej wiosny!

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 13:29
Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki! O stylizacjach popularnej aktorki pisaliśmy niezliczoną ilość razy. Ma ona w swej szafie mnóstwo rzeczy charakterystycznych i ciekawych, które zestawia ze stonowaną klasyczną bazą. Składają się na nią dobre dżinsy, T-shirty i marynarki, trencz, spodnie cygaretki, klasyczne czarne szpilki. Tutaj zobaczcie jakie marki ma w swojej garderobie. Gwiazda jest przecież jedną z najlepiej ubranych Polek. Tym razem Małgorzata Kożuchowska zachwyciła nas zwiewną sukienką w małe groszki.

Małgorzata Kożuchowska w sukience w groszki

Groszki, grochy to modowa klasyka. Używał ich Christian Dior w swej legendarnej kolekcji New Look, a bikini w tak zwane „polka dot” nosiła Marilyn Monroe. W sezonie wiosna i lato 2020 groszki triumfalnie powracają! Gorący trend wyczuła Małgorzata Kożuchowska. A swoją nakrapianą sukienkę znalazła z w kolekcji H&M. Kosztującą 129 złotych kreację aktorka zestawiła z czarną marynarza i wysokimi kozakami na obcasach. Co ciekawe, przebojową sukienkę z H&M zobaczyliśmy także na zdjęciach Joanny Koroniewskiej. A zatem pamiętajcie... groszki będą hitem tej wiosny i lata!

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience w groszki z sieciówki
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.