Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O TYM SIĘ MÓWI

Madonna szokuje młodym wyglądem! "Jak nastolatka"

Fani porównują gwiazdę do jej własnej córki!

Redakcja VIVA! 16 kwietnia 2021 10:29
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Choć trudno w to uwierzyć, Królowa Popu ma już 62 lata! Madonna nieprzerwanie od lat 80. należy do czołówki najpopularniejszych artystów muzycznych, ale również tych najbardziej kontrowersyjnych. Ostatnio fani gwiazdy  zauważyli, że artystka nie radzi sobie z upływającym czasem i na siłę próbuje zatrzymać młodość. Teraz Madonna opublikowała efekty nowej sesji i można stwierdzić, że ponownie zachwyciła młodym wyglądem. Królowa Popu nie przypomina już samej siebie, lecz swoją 24-letnią córkę!

Operacje plastyczne Madonny

Madonna doskonale wie, co zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę. Niestety od jakiegoś czasu artystka zdecydowanie przesadza z zabiegami medycyny estetycznej, a botoks traktuje prawie jak krem na dzień. Jej twarz już dawno nie przypomina naturalnej urody gwiazdy, a na zdjęciach które publikuje na Instagramie jest momentami nie do poznania.

Ostatnio Madonna opublikowała serię zdjęć, na których pozuje w ubraniach domu mody Gucci.  Ubrana w krótkie spodenki, żakiet, rajstopy kabaretki i kolorowy kapelusz prezentuje się w odważnych pozach przed obiektywem. Patrząc na jej idealną cerę, trudni uwierzyć, że ma 62 lata. Jednak warto pamiętać, gwiazda nie ukrywa, iż lubi korzystać z zabiegów medycyny estetycznej...

Fani nie kryli zachwytu nad młodym wyglądem swojej idolki! Pochlebnie komentowali zarówno jej wysportowaną figurę, modną stylizację, jak i odwagę do przełamywania barier. Porównywali Madonnę do jej 24-letnirj córki Lourdes.

"Jesteś wiecznie młoda"

"Wyglądasz jak nastolatka" - pisali internauci pod postem Madonny.

A jak Wam podoba się nowy look Królowej Popu?

Madonna
Fot. Instagram @madonna

Madonna
Fot. Instagram @madonna

Madonna
Fot. Instagram @madonna

Madonna
Fot. Instagram @madonna

TAGI #Madonna

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.