Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O TYM SIĘ MÓWI

Madonna szokuje młodym wyglądem! "Jak nastolatka"

Fani porównują gwiazdę do jej własnej córki!

Redakcja VIVA! 16 kwietnia 2021 10:29
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Choć trudno w to uwierzyć, Królowa Popu ma już 62 lata! Madonna nieprzerwanie od lat 80. należy do czołówki najpopularniejszych artystów muzycznych, ale również tych najbardziej kontrowersyjnych. Ostatnio fani gwiazdy  zauważyli, że artystka nie radzi sobie z upływającym czasem i na siłę próbuje zatrzymać młodość. Teraz Madonna opublikowała efekty nowej sesji i można stwierdzić, że ponownie zachwyciła młodym wyglądem. Królowa Popu nie przypomina już samej siebie, lecz swoją 24-letnią córkę!

Operacje plastyczne Madonny

Madonna doskonale wie, co zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę. Niestety od jakiegoś czasu artystka zdecydowanie przesadza z zabiegami medycyny estetycznej, a botoks traktuje prawie jak krem na dzień. Jej twarz już dawno nie przypomina naturalnej urody gwiazdy, a na zdjęciach które publikuje na Instagramie jest momentami nie do poznania.

Ostatnio Madonna opublikowała serię zdjęć, na których pozuje w ubraniach domu mody Gucci.  Ubrana w krótkie spodenki, żakiet, rajstopy kabaretki i kolorowy kapelusz prezentuje się w odważnych pozach przed obiektywem. Patrząc na jej idealną cerę, trudni uwierzyć, że ma 62 lata. Jednak warto pamiętać, gwiazda nie ukrywa, iż lubi korzystać z zabiegów medycyny estetycznej...

Fani nie kryli zachwytu nad młodym wyglądem swojej idolki! Pochlebnie komentowali zarówno jej wysportowaną figurę, modną stylizację, jak i odwagę do przełamywania barier. Porównywali Madonnę do jej 24-letnirj córki Lourdes.

"Jesteś wiecznie młoda"

"Wyglądasz jak nastolatka" - pisali internauci pod postem Madonny.

A jak Wam podoba się nowy look Królowej Popu?

Madonna
Fot. Instagram @madonna

Madonna
Fot. Instagram @madonna

Madonna
Fot. Instagram @madonna

Madonna
Fot. Instagram @madonna

TAGI #Madonna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.