Olga Figaszewska 19 marca 2017 18:45
1/7
Local Heroes dla Disney'a
Copyright @Instagram/@localheroes
1/7

Local Heroes podbija światowy rynek mody od ponad dwóch lat. Ale tego nie spodziewał się nikt! Polska marka stworzyła kolekcję specjalnie dla Disneya! 

 

Polecamy też: Polska marka Local Heroes wypuściła charytatywny kalendarz! Tak wyglądają prawdziwe… Miss World!

 

Local Heroes dla Disneya

To ogromne osiągnięcie i wyróżnienie. Marka stworzona przez Aretę Szputę i Karolinę Słotę, idealnie wpasowuje się do świata stworzonego przez Disneya. Barwne nadruki, kolorystyczne szaleństwo, zamiłowanie popkulturą i nieograniczona wyobraźnia. To cechy charakterystyczne dla Local Heroes. Nowa mini kolekcja - „Piękna i Bestia”, stworzona specjalnie dla Disneya właśnie trafiła do sprzedaży. Od  15 marca dostępna jest na stronie Local Heroes. W ramach kampanii, powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa. Fotografie autorstwa Charlotte Rutherford, od dłuższego czasu mogliśmy podziwiać na Instagramie polskiej marki.  Co o samej współpracy mówiły właścicielki Local Heroes? 

 

Od pomysłu do realizacji minęło sporo czasu. Żeby dołączyć do rodziny Disneya, trzeba spełnić całą listę wymagań, a przede wszystkim długo, długo się starać, żeby w ogóle móc wziąć udział w tym castingu. Nie odbyło się bez kilku prezentacji w Power Poincie i wizyty w ich siedzibie Londynie. Jednak przejście tej selekcji to wielkie wyróżnienie na światowym poziomie”, zdradziły założycielki marki w rozmowie z Elle.

 

W wywiadzie podkreśliły, że kolekcja była bardzo dynamiczna, a sam koncept zmieniał się wiele razy. Chciałyśmy dopracować każdy szczegół, jak najlepiej, ponieważ taka okazja nie zdarza się codziennie. Ale koniec końców, jesteśmy bardzo zadowolone z efektów i nie możemy się doczekać, żeby pokazać ją światu!”, mówiła Karolina Słota.  

 

Początki Local Heroes

Właścicielki i projektantki polskiej marki Local Heroes, Areta Szpura i Karolina Słota od lat projektują ubrania dla odważnych, pewnych siebie osób. Marka jest dedykowana jest osobom, które lubią wyróżniać się w prosty, czasem zabawny sposób. Filozofia projektu nie jest całkowicie oparta na jednym trendzie ale koncentruje się na unikalnym kierunku ulicznego stylu i młodzieżowej nostalgii.

 

Świat usłyszał o nich po raz pierwszy, gdy Justin Bieber pokazał się w t-shircie ich projektu. Od tamtej pory, produkty polskiego brandy Polek doceniły m.in. Rihanna, Cara Delevigne, Miley Cyrus, Anja Rubik czy Rita Ora. 

 

W naszej galerii, zobaczysz wyjątkową kolekcję Local Heroes dla Disneya. Zapraszamy!

 

Polecamy też: "To nie są źli ludzie". Zuza Krajewska pokazała życie chłopców z poprawczaka. Poruszający projekt!

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.