Lily Collins jak Brigitte Bardot na premierze Emily w Paryżu 1
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for Netflix
stylizacje gwiazd

Lily Collins na premierze „Emily w Paryżu” zachwyciła stylizacją w klimacie retro!

Kim się zainspirowała?

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2021 12:30
Lily Collins jak Brigitte Bardot na premierze Emily w Paryżu 1
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for Netflix

Już za kilka dni na platformie Netflix będzie można oglądać kolejny, drugi sezon hitowego serialu „Emily w Paryżu”. W rolę głównej bohaterki wciela się zjawiskowa Lily Collins. Młoda aktorka szybko staje się prawdziwą gwiazdą i ikoną stylu. Wielu postrzega ją jako godną następczynię Sary Jessiki Parker, która przez lata inspirowała stylem jako Carrie Bradshaw.  

Serialowa Emily rzuca Paryż na kolana dzięki swojemu amerykańskiemu urokowi - szczerości, wesołości, żywiołowości. Na oficjalnej premierze drugiego sezonu serialu w Los Angeles Lily Collins postanowiła zabawić się konwencją i swoją stylizacją nawiązała do… ikony francuskiego kina Brigitte Bardot. Na czerwonym dywanie aktorka wystąpiła w sukience mini w klimacie lat 60. i fryzurze z kokardą, Całość przypominała looki Brigitte Bardot z lat 60-tych.

ZOBACZ TAKŻE: Lily Collins powiedziała adieu swojej fryzurze z serialu „Emily w Paryżu”

Lily Collins jak Brigitte Bardot na premierze drugiego sezonu „Emily w Paryżu”

Lily na premierze miała na sobie sukienkę z kolekcji Valentino Couture na sezon jesień 2021 i buty na platformie z tego samego domu mody. Look uzupełniła  kolczykami Cartiera. Wyglądała olśniewająco. Fryzura i makijaż dopełniały ten look. Makijażystka Fiona Stiles postawiła na oczy podkreślone eyelinerem i mocne rzęsy. Brzoskwiniowy róż do policzków i różowa pomadka w odcieniu nude były wyborem bardzo w stylu samej Bardot. Tak samo jak fryzura - wysokie upięcie z czarną wstążką prezentowało się pięknie.

Brigitte Bardot
Fot. Alamy Stock/Be&W

Lily Collins jak Brigitte Bardot na premierze Emily w Paryżu 3
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for Netflix

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.