Gigi Bella Hadid, Anna Lewandowska  w kreacjach polskiej marki MISBHV
Fot. Instagram @misbhv, @annalewandowskahpba, Gigi Hadid, Anna Lewandowska, Bella Hadid
ZE ŚWIATA MODY

Ania Lewandowska, Maffashion i siostry Hadid kochają polską markę Misbhv. Ale które z nich muszą płacić za jej rzeczy?

Marcin Brzeziński 15 grudnia 2017 15:00
Gigi Bella Hadid, Anna Lewandowska  w kreacjach polskiej marki MISBHV
Fot. Instagram @misbhv, @annalewandowskahpba, Gigi Hadid, Anna Lewandowska, Bella Hadid

Polska marka streetwearowa Misbhv ma na swoim koncie niejeden sukces. Kiedy wprowadzała na rynek debiutancką kolekcję butów o tym fakcie, jak o wyjątkowym w świecie mody wydarzeniu informuje portal internetowy byłej naczelnej francuskiego „Vogue’a” Carine Roitfeld, Crfashionbook.com. Markę kochają również gwiazdy. Ubrania Misbhv noszą Rihanna, A$AP Rocky czy Gigi i Bella Hadid. W Polsce ich miłośniczkami są m.in. Maffashion i Anna Lewandowska. Ta ostania pokazała się ostatnio w kolejnej rzeczy marki. Na meczu Bayern Monachium z Paris Saint-Germain kibicowała swojemu mężowi w oversizowej kurtce Misbhv. Model ten kosztował ponad dwa tysiące złotych. Czas przeszły jest tu na miejscu, bo kurtka już zniknęła ze strony internetowej marki.

 

Anna Lewandowska  w kreacjach polskiej marki MISBHV
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w kurtkach z kolekcji Misbhv.

 

Polecamy też: Alicia Vikander w sukience Magdy Butrym! Ale nie ona jedna pokochała polskie marki! Kto jeszcze?

 

Która gwiazda dostaje za darmo ubrania Misbhv?

A jeśli o pieniądzach już mowa, trzeba zapytać, czy Anna Lewandowska kupiła swoją kurtkę czy może dostała ją od marki w prezencie. A oto co na ten temat powiedziała twórczyni marki Misbhv w ekskluzywnym wywiadzie, którego udzieliła portalowi Viva.pl. Na pytanie „Współpracujesz z polskimi gwiazdami? Ostatnio w kurtce Misbhv wystąpiła Anna Lewandowska” Natalia Maczek odpowiedziała: „To miłe, ale ona sama ją sobie kupiła! My we współpracy z gwiazdami jesteśmy dość trudni. Nie interesuje nas popularność, tylko autentyczność. Dlatego w ostatnim roku wysłaliśmy tylko jeden look. Właśnie do Belli Hadid i to na wyraźną prośbę jej stylisty. Nigdy nie wyślę na przykład rzeczy do Beyoncé, bo choć to wspaniała gwiazda, jej styl zupełnie nie odzwierciedla tego, jak widzę naszą markę”. Bella Hadid… ta to ma szczęście! Tylko pozazdrościć!

 

Gigi Bella Hadid w kreacjach polskiej marki MISBHV
Fot. Instagram @misbhv

Bella i Gigi Hadid w kreacjach polskiej marki Misbhv.

Polecamy też: Stylowy pojedynek na meczu Polska - Czarnogóra! Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna w… ubraniach Misbhv! Która prezentowała się lepiej?

 

Maffashion  w kreacjach polskiej marki MISBHV
Fot. Instagram @maffashion_official

Maffashion w kurtkach i butach polskiej marki Misbhv.

 

Polecamy też: Polska marka Misbhv debiutuje… na Nowojorskim Tygodniu Mody! Znacie ją?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.