Iris Apfel dla H&M
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

H&M ogłasza współpracę z ikoną mody Iris Apfel!

Znamy jej szczegóły!

Marta Cieplak 14 września 2021 18:30
Iris Apfel dla H&M
Fot. materiały prasowe

H &M ogłosiło właśnie, że swoją kolejną kolekcję stworzy z projektantką, dekoratorką wnętrz i historykiem sztuki, Iris Apfel, która od kilkudziesięciu lat jest inspiracją dla ludzi ze świata mody. Iris kilka dni temu skończyła 100 lat, a kolekcja Iris Apfel x H&M ma oddać hołd jej wyjątkowemu, kolorowemu i ekscentrycznemu stylowi. Co znajdziemy w sklepach z metką Iris Apfel?

Zobacz też: Oszałamiające kreacje gwiazd na MET Gala 2021!

Kolekcja Iris Apfel x H&M kiedy premiera

Skąd akurat wybór Iris Apfel? „Iris uosabia osobisty styl – styl, który jest jednocześnie pięknie ekstrawagancki i eklektyczny, a także całkowicie ponadczasowy. Pokazuje, na czym polega moda – to sposób na wyrażenie siebie, kim jesteś lub chcesz być i jednocześnie dobra zabawa – prawdziwa inspiratorka!” - mówi  Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M. 

Z kolei Iris tak tłumaczy swoją współpracę z H&M: „Myślę, że H&M jest fantastyczny i jest absolutnym pionierem w swojej dziedzinie  – co naprawdę kocham! Uwielbiam robić wielką modę w przystępnych cenach. A to H&M opanowało do perfekcji! – powiedziała niezwykła stulatka.

Iris Apfel
Fot. materiały prasowe

Jak czytamy w informacji prasowej, kolekcja Iris Apfel x H&M ma pojawić się w wybranych sklepach i online na początku 2022 roku. I choć na razie nie ma jeszcze zdjęć żadnych produktów, to jednak marka zdradziła, czego możemy się spodziewać. W kolekcji znajdą się ubrania i akcesoria – wszystkie stworzone w duchu odważnego i niepowtarzalnego stylu Iris. Kluczowe elementy kolekcji to garnitury w kwiaty, warstwowe sukienki z falbanami, charakteryzujące się mieszanką faktur, ciekawych krojów i wzorów. Uzupełnieniem garderoby będzie również linia biżuterii i akcesoriów. Czerpiąc inspirację z wielobarwnego wizerunku Iris i jej miłości do masywnych i zdobnych elementów, akcesoria inspirowane będą motywami roślin czy zwierząt.

Iris Apfel w H&M
Fot. materiały prasowe

My już nie możemy się doczekać tej kolekcji i jesteśmy pewni, że szybko zniknie ze sklepów. Poniżej zobaczycie odważne stylizacje Iris Apfel, które mogą dać Wam przedsmak tego, co będzie można upolować na początku 2022 roku.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iris Apfel (@iris.apfel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iris Apfel (@iris.apfel)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.