Skims x Swarovski Kim Kardashian
Fot. Mert Alas
ze świata mody

Kim Kardashian znowu zaskoczyła! Jej marka Skims ogłasza współpracę ze Swarovski

Zmysłowa bielizna w blasku kryształów…

Redakcja VIVA! 3 listopada 2023 14:30
Skims x Swarovski Kim Kardashian
Fot. Mert Alas

Marki Swarovski i SKIMS połączyły siły, tworząc kolekcję biżuterii do ciała, bielizny i ubrań. Swarovski x SKIMS zadebiutuje na całym świecie 7 listopada 2023. Pojawi się we flagowym butiku Swarovski na Fifth Avenue w Nowym Jorku oraz online na skims.com. „Odkąd dołączyłam do firmy Swarovski, moim marzeniem było stworzenie pierwszej w historii współpracy ze SKIMS, które wspiera sztukę wyrażania siebie. Nasza kolekcja to celebracja ciała i silnych, niezależnych kobiet, które cenią swoją indywidualność i podchodzą do życia z pewnością siebie i stylem", powiedziała Giovanna Engelbert, dyrektor kreatywna Swarovski.
 

Kim Kardashian rusza z wyjątkową współpracą Swarovski x Skims

„Poprzez to współdziałanie chcemy uczcić kreatywność i wnieść więcej blasku do codziennego ubierania się. Powstałe elementy są wymarzone i zakochaliśmy się w połączenia kultowych kryształów z moimi ulubionymi elementami SKIMS. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy pokochają Swarovski x SKIMS tak bardzo jak ja”, zdradziła Kim Kardashian, współzałożycielka i dyrektor kreatywna SKIMS. Kim pojawiła się w kampanii kolekcji, którą sfotografował Mert Alas. Zdjęcie są zmysłowe, a gwiazda emanuje na nich pewnością siebie.

Swarovski x Skims - co znajdziemy w kolekcji?

Swarovski x SKIMS obejmuje kryształową biżuterię do ciała, którą można stylizować na wiele sposobów, a także ubrania, w tym kryształowe body i sukienki. Kolekcja ubrań stworzona została z charakterystycznych dla SKIMS tkanin, które idealnie dopasowują się do ciała.

Kolekcja Swarovski Skims Kim Kardashian
Fot. Mert Alas

Kolekcja Swarovski Skims Kim Kardashian
Fot. Mert Alas

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.