Kim Kardashian
Fot. Cindy Ord/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue
O tym się mówi!

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe podczas MET Gali 2022

Celebrytka założyła kreację z 1962 roku tylko na chwilę

Aleksandra Frankowska 14 czerwca 2022 11:27
Kim Kardashian
Fot. Cindy Ord/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue

Podczas tegorocznej MET Gali, Kim Kardashian zaprezentowała się wszystkim w oryginalnej sukni Marilyn Monroe z 1962 roku. Kreacja nazywana również najdroższą suknią świata, została zaprojektowana przez Jeana Louisa i wylicytowano ją za prawie 5 milionów dolarów na aukcji Julien's. Na co dzień znajduje się w muzeum Ripley' w Orlando. Kardashian w 3 tygodnie schudła aż 7 kg, aby zmieścić się w kreację. Niestety, okazało się, że było to za mało...

ZOBACZ TEŻ: Marilyn Monroe była plus size? Asolutnie nie! Po gali MET 2022 wszystko stało się jasne…

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe

Chociaż Kardashianka miała na sobie kreację zaledwie przez kilka pierwszych minut MET Gali, by następnie przebrać się w jej replikę, nie obyło się bez strat. Tiulowa kreacja nie wytrzymała niestety rozmiaru pośladków Kim. Utrata 7 kilogramów nie była wystarczająca i suknia rozeszła się na materiale dokładnie na wysokości pośladków. Zdjęcia mówią same za siebie. Czy Kardashian odpowie za zniszczenie sukni?

Suknia Marilyn Monroe to prawdziwy unikat 

Kreacja, w której wystąpiła Kardashian pochodzi z 1962 roku. Monroe miała ją na sobie podczas urodzin samego J.F. Kennedy'ego i zaśpiewała w niej słynne Happy birthday Mr. President. Legendarna suknia zdobiona brylancikami w kolorze złotym jest absolutnie zjawiskowa. Nosząca ją Kardashian wzbudziła spore kontrowersje, zwłaszcza wśród fanów Monroe, którzy uważali, że nie powinna jej otrzymać.

CZYTAJ TEŻ: Oto 3 najciekawsze stylizacje z gali MET 2022: Nie tylko Blake Lively…

Jak widać, nie był to dobry wybór. Póki co, nie wiadomo czy suknię uda się naprawić. Sama celebrytka nie skomentowała zdjęć, które pojawiły się w sieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @kimkardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @kimkardashian

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.