Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian z córką North wyglądają jak bliźniaczki! Noszą nawet te same ubrania

Czy najstarsza córka Kim i Kanye'go upodabnia się do matki?

Paulina Filipowicz 27 kwietnia 2020 18:15
Kim Kardashian
Fot. Instagram @kimkardashian

Kim Kardashian to nie tylko najsłynniejsza celebrytka w Ameryce, ale również szczęśliwa matka. Gwiazda i jej mąż, raper Kanye West, mają razem czwórkę dzieci: córki North i Chicago oraz synów o imionach Saint i Psalm. Najstarsze z pociech, czyli mała North, ma już 7 lat! Dziewczynka jeszcze niedawno, była uroczym maluchem, jednak czas nieubłaganie pędzi do przodu. Ku zdziwieniu fanów, North bardzo wyrosła i coraz bardziej przypomina swoją sławną mamę.  

North West coraz bardziej podobna do Kim

Kim Kardashian regularnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego prywatnego życia, publikując posty z udziałem swojej mamy Kris Jenner, sióstr, męża czy dzieci. O celebrytce nie przestaje być głośno, nawet mimo domowej kwarantanny. Gwiazda niedawno ujawniła, że zaczęła studia prawnicze i obecnie dzieli obowiązki pomiędzy nauką, prowadzeniem biznesów, opieką na dziećmi i nagrywaniem rodzinnego show. Z pewnością w wykonywaniu tych wszystkim zadań pomaga jest mąż, Kanye West, który zaledwie wczoraj przez magazyn Forbes został ogłoszony miliarderem. Zapewne uzyskany kapitał jest wspólną zasługą całej rodziny, gdyż klan Kardashianów od zawsze trzyma się razem, także w biznesie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⛈ StormiWorld ⛈

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kim postanowiła wesprzeć męża i wraz z córką North zaprezentowały się w bluzach z najnowszej kolekcji marki Kanye'ego Westa. Ubrania są jeszcze niedostępne w sprzedaży, ale celebrytka już wywołała ekscytację wśród fanów. Kim na zdjęciu pozowała razem z North, a internauci zwrócili uwagę duże na podobieństwo matki i córki. Fani zauważyli, że dziewczyny mają praktycznie te same oczy, a North im jest starsza, tym bardziej przypomina Kim.

"Bliźniaczki"

"Takie same"

"North jest taka piękna, jak jej mama" - pisali w komentarzach internauci.

Widzicie to podobieństwo? A może North bardziej przypomina Kanye'a Westa?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What’s your favorite thing about quarantine? Let me know 👇🏼....Mine is hanging with my babies 247

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

School Drop Off 🤍🤍🤍

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.