kim-jest-bartosz-pilawski-projektant-agnieszki-wozniak-starak
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jego projekty pokochała Agnieszka Woźniak-Starak! Kim jest Bartosz Pilawski?

Młody projektant ze Szczecinka podbija branżę mody!

Paulina Filipowicz 26 listopada 2020 18:31
kim-jest-bartosz-pilawski-projektant-agnieszki-wozniak-starak
Fot. East News

Stylizacje gwiazd są głośno komentowane przez media, wywołują silne emocje wśród fanów i niejednokrotnie kreują sezonowe trendy w modzie. Ilekroć zachwycamy się ich kreacjami, rzadko przychodzi nam na myśl postać projektanta, który stoi za efektem końcowym tego modowego widowiska. To właśnie oni, szare eminencje branży, kreują wizerunek największych nazwisk show-biznesu. Dziś przedstawiamy Wam Bartosza Pilawskiego, którego ubrania pokochały polskie gwiazdy, a w szczególności Agnieszka Woźniak-Starak.

Kim jest Bartosz Pilawski, projektant Agnieszki Woźniak-Starak?

Anieszka Woźniak-Starak to jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Prowadząca program Dzień Dobry TVN zachwyca stylizacjami, zarówno tymi na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Dziennikarka ostatnio pochłonięta jest pracą, dlatego właśnie w okolicach studia jest teraz najczęściej przyłapywana przez fotoreporterów, a jej najlepsze looki możemy podziwiać na wizji.

Prowadząca program Dzień Dobry TVN ma szczególną słabość do designerskich projektów, zarówno od polskich, jak i zagranicznych projektantów. Ostatnio gwiazda szczególnie upodobała sobie ubrania od Bartosza Pilawskiego, 25-letniego projektanta pochodzącego ze Szczecinka. W garniturze jego autorstwa wystąpiła we wtorek 24 listopada w programie Dzień Dobry TVN.

Agnieszka postawiła na garnitur z metką PILAWSKI. Wybrała marynarkę w czarno-szmaragdowy print oraz spodnie z tej samej kolekcji SHINY DREAMS na zimę 2020/2021.

Kilka tygodni temu, Agnieszka została przyłapana przez fotoreporterów pod studiem w oryginalnej marynarce we wzory, która ja k się okazuję, również pochodzi z atelier młodego projektanta. Czym Bartosz Pilawski zauroczył w szczególności Agnieszkę? Z pewnością świeżym podejściem do mody, odważnymi projektami, streetwearową estetyką i niewymuszoną elegancją.

"Tworzę projekty z myślą o ludziach, dla których świeże spojrzenie na modę jest formą wyrażania siebie" - czytamy na stronie internetowej projektanta i jesteśmy pewni, że właśnie to podejście skradło serce stylowej dziennikarki.

Warto dodać, że w ubraniach autorstwa projektanta Bartosza Pilawskiego, chodziły już chociażby Karolina Pisarek, Natalia Siwiec, Magdalena Boczarska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, Patricia Kazadi czy Honorata Skarbek.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.