Kendall Jenner na okładce  indyjskiego „Vogue’a”
Fot. Instagram @vogueindia
ZE ŚWIATA MODY

Kendall Jenner znów ma kłopoty! Tym razem poszło o okładkę indyjskiego „Vogue’a”…

Marcin Brzeziński 8 maja 2017 18:30
Kendall Jenner na okładce  indyjskiego „Vogue’a”
Fot. Instagram @vogueindia

To nie jest najlepszy rok dla Kendall Jenner! Znowu bowiem znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem powodem ataków na popularną amerykańską modelkę i celebrytkę jest okładka indyjskiej edycji magazynu „Vogue’a”, na której wystąpiła. Dlaczego, możecie słusznie zapytać? Przecież zdjęcie jest piękne, a wykonał je w bajecznym pałacu w indyjskim stanie Jaipor sam wielki Mario Testino. Problem w tym, że numer ten jest edycją jubileuszową mającą uczcić dziesięciolecie istnienia indyjskiego „Vogue’a”. Strona internetowa magazynu została więc zalana tysiącami listów wściekłych czytelniczek. „Czy z tej okazji nie powinniście wybrać indyjskiej modelki?”, „W naszym wielkim kraju znalazłyby się przecież setki dziewczyn ładniejszych od Kendall Jenner!” - piszą. A fala oburzenia wciąż rośnie.

 

Kendall Jenner na okładce  indyjskiego „Vogue’a”
Fot. Instagram @mariotestino

Kendall Jenner w sesji do indyjskiego „Vogue’a”.

 

Polecamy też: Kendall Jenner w najnowszej kampanii La Perla! Te zdjęcia budzą dużo emocji. Dlaczego?
 

Nie chcemy cię więcej oglądać, Kendall!

Można by powiedzieć, że całą wina leży po stronie indyjskiego „Vogue’a”, który wybrał taką, a nie inną gwiazdę na swoją jubileuszową okładkę. Ale dostało się też samej Kendall Jenner. Internauci wypatrzyli, że na swoim instagramowym profilu zamieściła ona tylko zdjęcie z sesji autorstwa Mario Testino, a nie całą okładkę. „Czyżby wstydziła tego, że wystąpiła w indyjskiej edycji? Jeśli tak, to my nie chcemy jej już więcej oglądać” - to chyba najłagodniejszy z komentarzy, jaki to odkrycie wywołało. Na koniec przypomnijmy, że Kendall Jenner była w ostatnich tygodniach krytykowana również za udział w zakończonym katastrofą organizacyjną muzycznym Fyre Festival i budzącej masowy sprzeciw reklamie Pepsi. Ciekawe tylko, czy to już koniec złej passy modelki?

 

Kendall Jenner na okładce indyjskiego „Vogue’a”
Fot. Instagram @vogueindia

Kendall Jenner na okładce indyjskiej edycji magazynu „Vogue’a”.

 

Polecamy też: Kendall i Kylie Jenner stworzyły linię okularów! Jest w czym wybierać!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.