Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images
O tym się mówi!

Kate McGuire. To ona stoi za upcyklingowymi stylizachami Carrie Bradshaw

"I tak po prostu" dzięki niej nabrało wyjątkowego blasku

Aleksandra Frankowska 18 marca 2023 15:31
Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images

Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon „I tak po prostu”, do którego nagrywki właśnie trwają w Nowym Jorku. Stylizacje Carrie Bradshaw po 20 latach wciąż zachwycają. Teraz dowiadujemy się, kto stoi za tymi w wersji upcyklingowej. To nikt inny, jak sama Kate McGuire, projektantka, która zna szafę Carrie niczym własną kieszeń.

ZOBACZ TEŻ: Converted Closed – na czym polega i jaki związek ma z Carrie Bradshaw

Szafa Carrie Bradshaw w „I tak po prostu”

Chociaż wokół serialu budzi się wiele kontrowersji, mimo wszystko stylizacje głównej bohaterki są niezapomniane. Wszystko to za sprawą powrotu do tych sprzed lat i elementów vintage, połączonych z nowoczesnymi dodatkami. Słynna bagietka od Fendi, suknia, którą Carrie miała na sobie tylko raz w Paryżu oraz nakrycia głowy. To cała Bradshaw.

Converted Closet Carrie Bradshaw mn
Fot. Getty Images

Kate McGuire: dorosła Carrie Bradshaw

Jeden z kostiumografów, który pracuje na co dzień przy serialu, poznając Kate od razu zobaczył w niej dorosłą Carrie Bradshaw.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Prace na planie najnowszego sezonu “And Just Like That” ruszyły!

Ubrania vintage mogą stać się naprawdę użyteczne i nowoczesne – mówi McGuire. – W serialu „I tak po prostu…” zestawiano archiwalne elementy z nowymi. Moje projekty łączą to wszystko w jednym ubraniu.

Ubrania tak, ale przerobione

Przeróbki stają się w dzisiejszym świecie szalenie modne. Nie bez powodu. Moda vintage i ekologia są teraz na pierwszych stronach gazet. Tych trendów nie mogło zabraknąć również w garderobie samej Carrie Bradshaw.

McGuire wypuściła właśnie swoją pierwszą kolekcję do sprzedaży, którą można kupić na platformie Dora Maar.

Moją misją jest wywieranie wpływu. Muszę pokazać ludziom, że istnieją alternatywy dla nowych zakupów.  

Patrząc na projekty, widzimy w nich Carrie. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Uważamy, że jeśli masz poczucie więzi z tym, co kupujesz, i naprawdę rozumiesz rzemiosło, jakość, historię i dlaczego ma to znaczenie, ubranie nie staje się czymś jednorazowym, lecz prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim. – mówi Loren Wilson z Dora Maar.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: W najnowszym sezonie And Just Like That powróci... Aidan! 

Carrie Bradshaw I tak po prostu fryzury
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.