Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka wystawiła na sprzedaż swoje ubrania! Ile kosztują jej kreacje?

Ty też możesz je mieć!

Paulina Filipowicz 22 lutego 2021 18:29
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

O rewolucji w modzie mówi się już od dawna, a z dnia na dzień coraz więcej osób wybiera modę z drugiej ręki. O czym to świadczy? Zdecydowanie chcemy inwestować i dawać drugie życie ubraniom. Do tego grona dołączają również gwiazdy, które coraz chętniej robią wyprzedaże swoich szaf. Teraz również Katarzyna Skrzynecka postanowiła wystawić swoje telewizyjne kostiumy na sprzedaż! Ile kosztują ubrania aktorki?

Katarzyna Skrzynecka wystawiła na sprzedaż swoje ubrania. Ile kosztują jej kreacje i akcesoria?

Katarzyna Skrzynecka od lat zaskakuje niesamowitą energią sceniczną, talentem, kreatywnością i wyczuciem stylu. Na Instagramie obserwuje ją prawie 150 tys. fanów. Jest aktywna zawodowo, spełnia się również jako żona i matka. Aktorka stara się również utrzymać stały kontakt z fanami, z którymi wchodzi w interakcję poprzez aktywność w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje życie zza kulis.

Teraz Katarzyna Skrzynecka postanowiła podzielić się z fankami swoją garderobą! Gwiazda wystawiła na sprzedaż swoje sukienki, tuniki, szpilki, sneakersy i sandałki na popularnej platformie Vinted, gdzie użytkownicy mogą zarówno kupować, jak dawać drugie życie swoim ubraniom.

"I kolejne suknie z ekranu telewizyjnego idą w świat. Nowe życie ładnych rzeczy. Kolejne kreacje spośród stylizacji telewizyjnych trafiły do Atelier tv.kostium.stylizacje. Mogą trafić do którejś z Was, Miłe Panie" - napisała Katarzyna Skrzynecka pod postem, który ujawnia, jakie dokładnie ubrania z szafy aktorki zostały wystawione na sprzedaż.

Sukienki Kasi Skrzyneckiej z programów telewizyjnych są dostępne na Vinted.pl, na profilu tv.kostium. Okazuje się, że ceny ubrań aktorki są naprawdę przystępne! Stylowe czarne czółenka można kupić już za 36 zł, skórzane botki za 39 zł, koronkową sukienkę w cenie 49 zł, a elegancką, czerwoną kreację do ziemi za 55 zł! Skusicie się na ubrania od Katarzyny Skrzyneckiej?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!