Julia Fox
Fot. Edward Berthelot/Getty Images
O tym się mówi!

Julia Fox zamieni modeling i aktorstwo na pisanie książek?

Gwiazda zapowiada swoją pierwszą książkę. O czym będzie?

Aleksandra Frankowska 31 marca 2022 12:27
Julia Fox
Fot. Edward Berthelot/Getty Images

Krótko, ale z pompą. Taki był związek Julii Fox i Kanye Westa, który zakończył się szybciej, niż się zaczął. Para pojawiła się raptem na kilku pokazach mody podczas paryskiego fashion week’u, by po powrocie do Nowego Jorku już pokazywać się osobno. Z pewnością nie była to wielka miłość, ale Julia Fox zyskała swoje wielkie 5 minut. Od tej pory pretenduje do miana it-girl, a z najnowszych informacji wynika, że aktorstwo i modeling planuje zamienić na… pisanie książki. O związku z Ye oczywiście.

ZOBACZ TEŻ: Julia Fox na imprezę po Oscarach wybrała torebkę z prawdziwych ludzkich włosów!  

Julia Fox zrezygnuje z modelingu i aktorstwa

Celebrytka, która w ostatnich dniach bardzo aktywnie uczestniczy w towarzyskim życiu Nowego Jorku i Los Angeles planuje dość dużą rewolucję w swoim życiu. Po tym, jak zadebiutowała już w pokazie mody, a jej stylizacje komentują największe magazyny na świecie, celebrytka planuje nieco zmienić swoją ścieżkę kariery. Tuż po rozstaniu z Kanye, o czym poinformował rzecznik Fox, powstały plany napisania przez gwiazdę książki na temat ich krótkiej, ale burzliwej relacji.

Fox pisze książkę na temat Kanye Westa?

O najbliższych planach Fox poinformowała podczas oscarowego afterparty organizowanego przez Vanity Fair. Osobiście podkreśliła, że będzie to arcydzieło. Tylko na jaki temat?

Nie chcę zdradzać zbyt wiele szczegółów, ponieważ jestem bardzo przesądna, więc nie lubię mówić o rzeczach, zanim nie zostaną skończone. Jak na razie jest to arcydzieło, jeśli mogę tak powiedzieć... na początku był to pamiętnik, ale teraz jest to po prostu moja pierwsza książka – powiedziała.

Wszyscy oczywiście spekulują, że w książce znajdziemy kontrowersyjne i pikantne szczegóły z trwającej dwa miesiące relacji Fox z Westem. Jeśli tak, jesteśmy ciekawi co na to sam Kanye, albo jego była już żona, Kim Kardashian. W końcu to głównie z jej powodu związek Fox i Westa przeszedł do historii. Raper zbyt mocno angażował się w kolejne, desperackie już próby ratowania swojego małżeństwa.

CZYTAJ TEŻ: Julia Fox niekwestionowaną mistrzynią DIY. Jej ostatni look powstał z... pociętego T-shirtu!

Czekamy zatem na debiutancką książkę Julii Fox, której daty premiery jeszcze nie znamy. Możemy się jednak domyślać, że celebrytka osobiście poinformuje o niej za pośrednictwem swoich social mediów. 

TAGI #julia fox

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…