joe-biden-garnitur-zaprzysiezenie-ralph-lauren-5
Fot. Getty Images
o tym się mówi

Joe Biden najbardziej stylowym amerykańskim prezydentem!

Wiemy, który z designerów zaprojektował jego garnitur na inaugurację!

Redakcja VIVA! 20 stycznia 2021 18:30
joe-biden-garnitur-zaprzysiezenie-ralph-lauren-5
Fot. Getty Images

Prezydent Joe Biden na swojej inauguracji wyglądał doskonale. 46. prezydent USA wybrał jednego z najbardziej znanych amerykańskich projektantów, Ralpha Laurena, aby zaprojektował jego strój inauguracyjny. Biden założył garnitur z metką Ralpha Laurena stworzony w szwalni w Rochester w stanie Nowy Jork.

Zespół projektantów brandu Ralph Lauren potwierdził informację w środę, podając, że granatowy garnitur i płaszcz to:

„Symboliczna deklaracja krawiecka dla powrotu do przyzwoitości i utrzymania wartości Ameryki”


Biden był ostatnio kilkakrotnie sfotografowany publicznie, ubrany w stroje od Ralpha Laurena. Na oba publiczne szczepienia nosił koszulkę polo z widocznym logo kucyka - klasyczny amerykański strój sportowy.
 


Żona prezydenta, Jill Biden wybrała płaszcz Markarian z granatowym aksamitnym kołnierzem i mankietami i pasującą sukienką. Oboje postawili na różne odcienie koloru niebieskiego - barwy Partii Demokratów. Niebieski ma oznaczać zaufanie, pewność siebie i stabilność.

Ponadto, przyszła wiceprezydent Kamala Harris podobno wybrała projektantów Black Christophera Johna Rogersa i Sergio Hudsona do swojego stroju inauguracyjnego, podczas gdy jej mąż, Doug Emhoff, również nosił Ralpha Laurena.

inauguracja-prezydenta-joe-biden-usa-jill-biden-stylizacja-plaszcz-21
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!