ktory-projektant-ubierze-joe-bidena-na-zaprzysiezenie-na-46-prezydenta-usa
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Który projektant ubierze Joe Bidena na zaprzysiężenie na 46. prezydenta USA?

To słynny amerykański kreator mody!

Paulina Filipowicz 15 stycznia 2021 12:29
ktory-projektant-ubierze-joe-bidena-na-zaprzysiezenie-na-46-prezydenta-usa
Fot. Getty Images

Joe Biden już 20 stycznia ma objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Komitet prezydenta elekta zapowiedział, że ceremonia zaprzysiężenia odbędzie się pod hasłem "Ameryka zjednoczona". Znane już są pierwsze szczegóły wydarzenia, które zapowiada się jednym z największych przedsięwzięć 2021 roku. Na uroczystości oprócz czołowych polityków wystąpią najsłynniejsze nazwiska z branży rozrywkowej, m.in. Lady Gaga, Jennifer Lopez, Tom Hanks, Justin Timberlake, Jon Bon Jovi i Demi Lovato. Szczegóły inauguracji budzą zainteresowanie na całym świecie. Jak podają amerykańskie media, wiadomo już który projektant ubierze Joe Bidena na zaprzysiężenie na 46. prezydenta USA.

Joe Biden inauguracja na 46. prezydenta USA

Przez prawie pół wieku w służbie publicznej Joe Biden wykreował sobie własny, klasyczny styl, który definiowały proste, dobrze skrojone, niebieskie i granatowe garnitury oraz krawaty w stonowanych barwach. Na co dzień jego ubiór pozostaje w klasycznej estetyce, a najbardziej charakterystyczne elementy garderoby Bidena to niebieskie koszule i okulary awiatory od Ray-Ban.

Można z łatwością przewidzieć, iż w dniu inauguracji (20 stycznia) Joe Biden może liczyć na stylizacje od projektanta najwyższej klasy. Według serwisu WWD, 46. prezydent USA pojawi się na zaprzysiężeniu w garniturze od Ralpha Laurena.

Ta prognoza wcale nas nie dziwi. W końcu Ralph Lauren to marka, która jest perfekcyjnym ucieleśnieniem amerykańskiego snu. Dotyczy to nie tylko stylu i estetyki brandu, ale również historii życia samego projektanta. Ralph Lauren jest dowodem na to, że Ameryka to kraj nieograniczonych możliwości, w którym sprzedawca krawatów z Bronxu może zostać właścicielem wartego miliardy dolarów modowego imperium.

Ralph Lauren to projektant, który wykreował rzeczywistość wyidealizowanej Ameryki, a popyt na ten fantastyczny świat wciąż trwa. Jak powiedziała Oprah Winfrey: „Ralph Lauren sprzedaje więcej niż ubrania. On sprzedaje wam życie, jakie chcielibyście wieść”.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?