Jenna Ortega mn
Fot. Getty Images
Ze świata mody

Jenna Ortega zachwyca w biżuterii polskiej marki

Jaki model wybrała? 

Aleksandra Trendak 8 grudnia 2022 11:30
Jenna Ortega mn
Fot. Getty Images

Jenna Ortega to młoda gwiazda, która debiutowała w Disney Channel, a teraz jest gwiazdą nowego serialu Netflixa w reżyserii Tima Burtona …Wednesday”. Produkcja cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na fantastyczny scenariusz, charyzmatyczne postacie oraz świetne kostiumy. Również Jenna okazała się niezwykłym fenomenem aktorskim, ponieważ niesamowicie zbudowała postać Wednsday, każde jej spojrzenie jest dopracowane do perfekcji, ruchy, mimika oraz sposób wypowiadania kwestii także świetnie oddaje charakter kultowej członkini rodziny Addamsów. Nic dziwnego, że młoda gwiazda jest teraz w centrum uwagi, każda jej stylizacja budzi ogromne zafascynowanie, a biżuteria, którą ma na sobie staje się obiektem pożądania wielu młodych osób. Tak też było, kiedy Jenna pokazała się podczas festiwalu SCAD Savannah Film Festival w biżuterii od polskiej marki!  

ZOBACZ TEŻ: Zainspiruj się stylem Wednesday, czyli gothcore w młodzieżowym wydaniu

Jenna Ortega w biżuterii polskiej marki 

Jenna Ortega jest aktualnie niezwykle popularna, każda jej stylizacja budzi ogromną sensację, a młodzi ludzie czerpią niezwykłą inspirację z jej stylu. Niedawno pojawiła się na SCAD Savannah Film Festival w czarnym garniturze z białymi elementami marki RVN i w biżuterii pochodzącej od kultowej polskiej marki – Lilou! To kolejna firma, która zdobywa coraz większe za granicą, jej wyroby noszą między innymi: Ellie Goulding, Christina Aguilera, Nicole Scherzinger, Viola Davis, Eva Longoria, Sandra Bullock oraz Halle Barry. Jenna na festiwalu pokazała się w kolczykach Lune, które wyglądją jak złote półksiężyce oraz w pierścionkach z kolekcji Etno oraz Infinity. 

Jenna Ortega mb
Fot. Getty Images

Marka Lilou to kolejna polska firma, która podobnie jak Magda Butrym robi coraz większą karierę w Hollywood. Trzeba przyznać, że jej biżuteria wyróżnia się niezwykłą dbałością o szczegóły, szlachetnymi materiałami oraz fantastycznymi i unikatowymi kształtami. Nic dziwnego, że spodobały się Jennie, gdyż fantastycznie wpasowały się w jej stylizację. Skusicie się na taką biżuterię?  

Jenna Ortega biżuteria
Fot. Materiały prasowe
Jenna Ortega biżuteria
Fot. Materiały prasowe
Jenna Ortega biżuteria
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.