Jak gwiazda serialu “Wednesday” podbija świat mody? 

Aleksandra Trendak 7 lutego 2023 11:30

Jenna Ortega, młoda aktorka, która stała się fenomenem za sprawą serialu “Wednesday” szturmem podbija świat mody! Nie tylko na czerwonym dywanie nosząc fantastyczne kreacje od topowych projektantów, ale zostanie ambasadorką nowej marki, którą zakłada niemiecki gigant, czyli Adidas! Czym jest Adidas Sportswear? Jak Jenna wypadła na zdjęciach? Jak komentuje współpracę? 

ZOBACZ TEŻ: Zainspiruj się stylem Wednesday, czyli gothcore w młodzieżowym wydaniu

Jenna Ortega ambasadorką nowej marki 

Nowa marka Adidasa, czyli “Adidas Sportswear” ma pojawić się w sklepach 9 lutego, a w swojej ofercie ma mieć kompletnie nową linię ubrań dedykowaną Generacji Z, które będą także nawiązywać do kultowych projektów, takie jak bluzy i spodnie z trzema paskami. Ma ona także przykuwać uwagę nowymi, ciekawymi krojami, nietypową kolorystyką i odświeżonym storytellingiem marki. Ma zwrócić uwagę młodych konsumentów, czyli Gen Z, a kto lepiej to zrobi niż Jenna Ortega! Młoda aktorka współpracę ze sportowym gigantem opisuje nastepująco: 

Moja miłość do Adidasa sięga wiele lat wstecz. Zawsze był obecny w sporcie, muzyce i kulturze i nadal jest innowatorem. Kiedy dorastałam, zawsze musiałam mieć sneakersy Adidas. Do dziś większość mojej garderoby składa się z kultowych trzech pasków. Czuję się zaszczycona, że mogę stać się częścią tej legendarnej rodziny i być twarzą jej zupełnie nowej marki. Nie mogę się doczekać, żeby pokazać, co dla was szykujemy. 

Adidas ma zdecydowanie przestrzeń na to, aby stworzyć nową ciekawą kolekcję, która mimo rodzimej estetyki wychodzi poza schematy i oferuje nowe spojrzenie. Braian Gevy, członek zarządu marki opisuje współpracę i nowy projekt następująco: 

Nieustannie szukamy sposobów na przekraczanie granic zarówno w sporcie, jak i kulturze. To takie ekscytujące, że możemy ogłosić, że dołączyła do nas Jenna Ortega, aby stworzyć nową markę, pierwszą od 50 lat. Postępowa osobowość i nieustanne dążenie do kreatywności czynią ją jedną z najbardziej ekscytujących pionierek młodego pokolenia. 

Nowa współpraca Jenny Ortegi z Adidasem zapowiada się bardzo ciekawie i jest murowanym hitem! Nowe wydanie kultowej marki w połączeniu z aktorką, która jest aktualnie jednym z najgłośniejszych nazwisk w branży, bez dwóch zdań podbije serca Generacji Z. Skusicie się na nowości od Adidasa promowane przez Jennę Ortegę?  

1/5
Jenna Ortega Adidas
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Jenna Ortega w kampanii Adidasa

2/5
Jenna Ortega Adidas
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Jenna Ortega w kampanii Adidasa

3/5
Jenna Ortega Adidas
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Jenna Ortega w kampanii Adidasa

4/5
Jenna Ortega Adidas
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Jenna Ortega w kampanii Adidasa

5/5
Jenna Ortega Adidas
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Jenna Ortega w kampanii Adidasa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.