Jane Fonda
Fot. Gisela Schober/Getty Images
O tym się mówi!

Jane Fonda w obcisłym kombinezonie na specjalnym evencie promującym "Grace&Frankie"

Wygląda na swoje lata?

Aleksandra Frankowska 25 kwietnia 2022 12:27
Jane Fonda
Fot. Gisela Schober/Getty Images

Jane Fonda skończyła 84 lat, a wciąż wygląda niczym 40-latka. Aktorka i dwukrotna zdobywczyni Oscara pojawiła się na wydarzeniu Netflixa poświęconemu seriali Grace&Frankie, w którym gra jedną z głównych ról. Zachwyciła stylizacją, która podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Czy Fonda znalazła przepis na wieczną młodość?

ZOBACZ TEŻ: Jane Fonda i Roger Vadim: wybaczała mu wszystkie zdrady i hojnie dawała pieniądze

Jane Fonda w obcisłym kombinezonie na wydarzeniu Netflixa

Organizowane przez najpopularniejszą na świecie platformę streamingową Netflix wydarzenie, w całości poświęcone było serialowi Grace&Frankie. Jane Fonda wciela się tam w rolę Grace Hanson, która wraz ze znienawidzoną przez siebie Frankie zamieszkuje w ich wspólnym domu przy plaży. Historia z pewnością nie miałaby miejsca gdyby nie fakt, że mężowie Grace i Frankie od lat są w sobie zakochani i na starość postanawiają rozwieść się z żonami, które wciąż będą wspierać po tylu wspólnych latach.

Na wydarzeniu Netflixa Jane Fonda pojawiła się w obcisłym czarnym kombinezonie, z rozszerzanymi nogawkami i odkrytym ramieniem. W pasie przewieszoną miała błyszczącą szarfę. W charakterystycznym dla niej krótkim uczesaniu przyciągała wzrok fotoreporterów, którzy nie mogli uwierzyć, że 84-latka wygląda tak zjawiskowo. Fonda stylizację uzupełniła złotymi bransoletami i kolczykami w kształcie kół.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ona się nie starzeje! Jane Fonda kończy dziś 84 lata i cały czas zachwyca!

Jane Fonda
Fot. Jon Kopaloff/Getty Images

Przepis na młodość od Jane Fondy

Aktorka od lat zachwyca nie tylko figurą, ale również urodą. Oczywiście nie odmawia sobie botoksu oraz zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawę pewnych mankamentów, jednak Fonda od lat prowadzi zdrowy tryb życia. Uwielbia pilates, a w latach 80 słynne były jej treningi, które można było kupić jeszcze na kasetach VHS. Do dnia dzisiejszego jest aktywna fizycznie, przestrzega restrykcyjnej i zdrowej diety, a także unika alkoholu, w przeciwieństwie do serialowej Grace.

Musimy przyznać, że Jane Fonda wygląda znakomicie, a w jej przypadku wiek to faktycznie tylko liczba. 

Jane Fonda
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Jane Fonda
Fot. Kevin Winter/Getty Images

TAGI #Jane Fonda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.