Irina Shayk w kampanii of Nicole Benisti
Fot. mat.prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Irina Shayk na zdjęciu sprzed 15 lat. Rozwiała wątpliwości na temat operacji plastycznych!

Modelka zachwyciła naturalnym pięknem!

Paulina Filipowicz 25 marca 2021 10:29
Irina Shayk w kampanii of Nicole Benisti
Fot. mat.prasowe

Irina Shayk to topmodelka i kobieta, która wielokrotnie lądowała na szczytach rankingów najpiękniejszych kobiet świata. Od lat robi międzynarodową karierę w modelingu współpracując ze znanymi markami, jak Versace, Dolce & Gabbana, Moschino czy Calvin Klein. Jej kobiecy styl inspiruje dziewczyny na całym świecie, a idealne rysy są szeroko komentowane przez fanów, którzy urodę gwiazdy uważają za perfekcyjną. Czy za nieskazitelnym wyglądem Iriny Shayk stoją chirurdzy? Modelka opublikowała właśnie zdjęcie sprzed 15 lat, które rozwiewa wątpliwości na temat operacji plastycznych!

Irina Shayk ma nowy styl na wiosnę 2021! Wybrała buty polskiej marki, aż trudno ją rozpoznać!

Irina Shayk w młodości na zdjęciu sprzed 15 lat. Czy robiła operacje plastyczne?

Irina Shayk niezaprzeczalnie można nazwać it-girl naszych czasów. Jej styl inspiruje dziewczyny na całym świecie, a na Instagramie obserwuje ją prawie 15 milionów osób! Chociaż urodzie modelki nie można nic zarzucić, wiele osób zastanawia się, czy piękna gwiazda nie eksperymentowała z wyglądem. Krytycy wielokrotnie sugerowali, że modelka miała w przeszłości przejść operacje plastyczne, a w szczególności eksperymentowała z powiększaniem ust.

Teraz Irina Shayk postanowiła rozwiać wątpliwości, publikując swoje zdjęcie z młodości. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała archiwalną fotografię z 2006 roku, które jest niewątpliwym dowodem na jej naturalne piękno!

Jak widać na archiwalnej fotografii, modelka 15 lat temu prezentowała się równie pięknie, jak dziś! Jej naturalna uroda może być dowodem dla wszystkich krytyków, który zarzucają Irinie operacje plastyczne. Warto przypomnieć, że gwiazda zdradziła w rozmowie z magazynem Harper’s Bazaar w 2019 roku, że planuje zestarzeć się z wdziękiem. Zamierzam mieć zmarszczki i mam zmarszczki. Musisz zaakceptować ideę starzenia się na każdym etapie - powiedziała Irina Shayk w wywiadzie.

Irina Shayk o operacjach plastycznych – czy z nich korzysta?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?